اردوغان برگ پاکستان به عنوان دو دیدار نتیجه

عکس: فایل های

اسلام آباد: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در سمت چپ پاکستان روز جمعه خود را به عنوان سفر دو روزه به این کشور به این نتیجه رسیدند.

رئیس جمهور ترکیه در حال وارد پاکستان در 13 فوریه به همراه همسر و یک هیئت متشکل از تجار و بازرگانان ترکیه و اعضای ارشد دولت است.

در طول سفر خود, 12 تفاهم (م) بودند امضا شده بین ترکیه و پاکستان با دولت هستند.

در آدرس خود را به پاکستان پارلمان, اردوغان گفته بود که او خدا را شکر و خوشحالم که این فرصت را به آدرس جلسه مشترک مجلس شورای اسلامی در پاکستان است.

“من خدا را شکر برای این فرصت. من خدا را شکر به هر یک از شما به صورت جداگانه برای اجازه دادن به من به آدرس این جلسه مشترک مجلس,” او گفت:.

اردوغان بیشتر تشکر پاکستان مردم و رهبری بیش از استقبال گرم او اعطا شد پس از ورود. “این لذت بردن من به صحبت می کنند به شما. من خدا را شکر به شما برای دادن به من این فرصت را به آدرس این خانه است.” “در حالی که در پاکستان, من احساس می کنم مثل من در خانه” او گفت:.

“امروز پاکستان و ترکیه روابط قابل تحسین هستند برای دیگران. در طول زمان دشوار است پاکستان حمایت کرده است ترکیه” اردوغان اضافه شده است. “دوستی ما بر اساس عشق و احترام. پاکستان درد ما درد” رئیس جمهور ترکیه اظهار داشت.

صحبت در مورد موضوع کشمیر تحت اشغال اردوغان گفت که هند تحت اشغال کشمیر به معنای ترکیه دقیقا چه آن را به معنای بود به پاکستان در طول سال. “رابطه بین پاکستان و ترکیه در آینده ادامه خواهد داد مانند آن را در گذشته” او اضافه شده است.

در سخنرانی خود رئیس جمهور ترکیه همچنین گفت که ترکیه به حمایت پاکستان در امور مربوط به مبارزه با تروریسم. “ما اطمینان پاکستان از حمایت ترکیه در Financial Action Task Force” اردوغان گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر