مجهز به دسته coronavirus بحران مسئولانه دولت اطمینان نمایندگان مجلس

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: دولت در روز شنبه مطمئن Lok سبها که مصرف آن را تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حالی که وزیر بهداشت Harsh Vardhan درخواست نمایندگان مجلس برای کمک به گسترش آگاهی در مورد کشنده coronavirus خارجی وزیر S Jaishankar گفت: دولت در تلاش بود برای اطمینان از خوب بودن از سرخپوستان رشته در ایران و ایتالیا.

دولت همچنین گفت که تعداد مسافران بین المللی در فرودگاه در حال ثبت یک کاهش شدید پس از شیوع. Jaishankar مطمئن نمایندگان مجلس که هند مجهز به رسیدگی به این بیماری همه گیر. تکرار کرد که در سفر خود توصیه نمی شود, او گفت: هند به طور موثر برای مقابله با این مشکل با واکنش مسئولانه و soberly به آدرس probelm بدون گسترش وحشت.

با توجه به این وضعیت در ایران گفت که سفارت و کنسولگری های رسیده به سرخپوستان در کشور به اطمینان حاصل شود که آنها دسترسی به مقررات کافی. “در اطراف وجود دارد 6,000 هند اتباع در استان های مختلف ایران که حدود 1000 در حال زائران از جامو و کشمیر و لاداخ. حدود 1000 هستند ماهیگیران از تامیل نادو و گجرات و 300 دانش آموزان — بسیاری از آنها را به تحصیل در رشته پزشکی و از این رو آگاهی از اقدامات احتیاطی گرفته شود — از جامو و کشمیر” گفت: وزیر.

حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: تعداد مسافران بین المللی ورود در فرودگاه های کشور را کاهش داده است به اطراف 62,000 هر روز از 70,000 در پی شیوع کروناویروس و این تعداد ممکن است بیشتر پایین آمده به حدود 40,000 پس از سفر مشورتی صادر شده در روز چهارشنبه.
وجود 30 فرودگاه بین المللی در کشور و به طور متوسط از آنها دریافت حدود 70,000 مسافران بین المللی. تا کنون 10,57,506 مسافران سفر در 9,862 پروازهای نمایش شده اند.

قبلا Lok سبها اسپیکر Om Birla وجود دارد گفت: هیچ پیشنهاد موکول کردن خانه بیش از coronavirus. Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu خواست کاربران برای رسیدن به مردم و درخواست آنها را به ورزش احتیاط و بدون وحشت با حفظ بهداشت و اقدامات دیگر به عنوان توصیه شده توسط دولت و سازمان بهداشت جهانی است. Naidu گفت: کاربران باید مراقب باشید در حالی که جلسه و تبریک مردم به خصوص در حالی که برخورد با کسانی که به تازگی از سفر به داخل و خارج از کشور از جمله خارجی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de