اپیدمیولوژی ویدئو در Coronavirus ‘گله ایمنی’ به 1.3 میلیون بازدید تا زمانی که یوتیوب آن را حذف

یوتیوب حذف یک ویدیو از برجسته اپیدمیولوژی او توضیح می دهد که دستیابی به “گله ایمنی” بهترین راه برای مبارزه با جریان coronavirus بیماری همه گیر.

دکتر کنوت M. Wittkowski رئیس سابق آمار زيستی اپیدمیولوژی و پژوهش و طراحی در دانشگاه راکفلر اما contrarian را در مقابله با کروناویروس حذف شد توسط شرکت فن آوری برای ادعا “اطلاعات غلط.”

برجسته مدافع برای مفهوم “گله ایمنی” به عنوان تنها راه موثر, کوتاه از یک واکسن است که جامعه می تواند به طور کامل بازگشت به زندگی عادی Wittkowski نظر اجتماعی فاصله و مستند اقدامات غیر ضروری و حتی معکوس.

یک ویدیو در موضوع تولید شده توسط شرکت انگلیسی کارگر ماهر تصاویر و برجسته سابق دانشگاه راکفلر اپیدمیولوژی تا به حال 1.3 میلیون بازدید قبل از آن برداشته شد برای آنچه در یوتیوب به نام تخطی از “استانداردهای جامعه” نیویورک پست گزارش روز شنبه.

“با تمام بیماری های تنفسی تنها چیزی که متوقف می شود این بیماری در گله ایمنی” Wittkowski این گزارش گفت: در این ویدئو. “حدود 80 درصد از مردم نیاز به تماس با این ویروس و بسیاری از آنها حتی نمی خواهد به رسمیت شناخته اند که آنها آلوده شدند.” (مرتبط: تاکر: که به ‘اعتراف’ سوئد ‘مدل’ در حال کار است اما ما سیاست گذاران نمی ‘رها جارو قدرت گرفتن’)

“من فقط توضیح آنچه ما تا به حال” Wittkowski توضیح داده شده به این پست را جان لوین و اضافه کرد که او نمی دانست که چرا این ویدئو را پایین گرفته شده است. “آنها را به شما بگویم. آنها فقط آن را می گویند ما را نقض استانداردهای جامعه. هیچ توضیحی برای چه کسانی استاندارد هستند و یا آنچه که استانداردهای آن نقض شده است.”

Levine توضیح داد که Wittkowski استدلال هر چند یک “اقلیت نظر” است “هنوز هم به خوبی در جریان اصلی فکر و در حال حاضر پایه و اساس است برای سوئد و غیر مستند رویکرد به این بیماری همه گیر.”

دکتر اسکات اطلس رئیس سابق neuroradiology در مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد و عضو ارشد موسسه هوور دانشگاه استنفورد نیز ساخته شده است یک مورد برای گله ایمنی در ظاهر مارس در فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.”

“به جای کل مستند رفتن آن جلوگیری می کند که ما باید یک فرصت به مردم خود را توسعه آنتی بادی و در نهایت به اندازه کافی مردم از این آنتی بادی برای جلوگیری از این نوع از شبکه از پیشرفت و سرایت به افرادی که در معرض خطر” اطلس گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson.

The Daily Caller رسیده به یوتیوب برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de