توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی روز چهارشنبه پرسید: این مرکز به موضوع جهت متحده برای پرداخت حقوق و ارائه لازم است امکانات قرنطینه به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان درگیر در درمان COVID-19 بيمار.

دولت گفت: دادگاه این امر مسئله لازم جهت.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه گفت که پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان درمان COVID-19 بیماران نباید رد امکانات قرنطینه.

بالا دادگاه خواسته این مرکز به فایل گزارش پذیرش در عرض چهار هفته ای در پرداخت حقوق و امکانات قرنطینه به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان و هشدار داد که عدم انطباق می تواند به طور جدی.

نیمکت بود شنیدن درخواست ثبت شده توسط پزشک خصوصی بالا بردن سوال در مورد مرکز مارس 15 تصمیمی که 14 روز در قرنطینه بود و نه اجباری برای پزشکان.

دکتر, مشخصات arushi جین در درخواست ارائه شده از طریق طرفداران Mithu جین و آرجون Syal, حال گفته است که خط مقدم بهداشت و درمان کارگران درگیر در مبارزه با COVID-19 نیست پرداخت حقوق و یا دستمزد خود را در حال قطع و یا تاخیر.

در طول دادرسی وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت که دولت خواهد موضوع جهت متحده و اتحادیه سرزمین در عرض 24 ساعت برای اطمینان از پرداخت به موقع حقوق به پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

او گفت که ممکن است 15 دایره در روش عملیاتی استاندارد (SOP) نیز اصلاح می شود و انجام دور بند به صورت غیر اجباری قرنطینه برای بهداشت و درمان کارگران مشغول در COVID وظیفه.

مهتا نیز به این اطمینان است که یک نظم جدید خواهد بود صادر شده برای ارائه مناسب جایگزین مسکن برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان درگیر در COVID وظیفه برای جلوگیری از خطر ابتلا به اعضای خانواده خود را.

او گفت که مرکز نیز تفکر به عدم پرداخت حقوق توسط بيمارستان ها به کارکنان مراقبت های بهداشتی یک جرم جنایی تحت ملی مدیریت بحران عمل می کنند.

نیمکت گفت که لازم جهت بود صادر شده توسط اتحادیه وزیر بهداشت و رئیس وزرای دولت است.

در 12 ژوئن دادگاه بالا مشاهده کرده بودند “در جنگ با شما را ندارد و سربازان ناراضی است. سفر مایل اضافی و کانال برخی از پول اضافی به آدرس نارضایتی خود”.

آن گفته بود که دادگاه نباید درگیر در موضوع عدم پرداخت حقوق و دستمزد به کارکنان مراقبت های بهداشتی و دولت باید حل و فصل این مسئله است.

ارشد, مدافع, K V Viswanathan ظاهر می شود برای درخواست گفته بود که اگر پزشکان در COVID وظیفه ارائه نشده اسکان در نزدیکی بیمارستان خود خانواده/دوستان هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

او گفت که پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی که درگیر در COVID وظیفه اجرای یک خطر بزرگ از قرار گرفتن در معرض عفونت بدون PPE مناسب کیت و بدون مناسب محل اقامت اعضای خانواده خود را نیز در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

در ژوئن 4, مرکز گفته بود دادگاه بالا که “تعداد زیادی” از را تغییر بيمارستان ها خواهد شد و باید ساخته شود در آینده نزدیک به جای ثابت افزایش تعداد افراد مبتلا به تازگی.

این مرکز تا به حال نیز معتقد است که هر چند بيمارستان مسئول اجرای عفونت پیشگیری و کنترل (IPC) فعالیت نهایی مسئولیت نهفته است با بهداشت و درمان کارگران برای محافظت از خود از COVID-19.

آن را تا به حال بیشتر گفت: اجباری قرنطینه برای 14 روز پس از وظیفه بهداشت و درمان کارگران از 7/14 روز است “نه توجیه و موجه”.

“این است که بیشترین احترام را مشاهده کنید که تعداد موارد COVID-19 دائما در حال افزایش است و در برخی از نقطه در آینده نزدیک غیر از موجود بیمارستان و تعداد زیادی از موقت را تغییر بیمارستان ها باید به منظور ایجاد جای COVID-19 بیماران نیاز به بستری مراقبت های پزشکی و درمان” وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفته بود در یک استشهاد.

در آوریل 8, دادگاه راس تا به حال مشاهده شده است که پزشکان و کادر پزشکی هستند “خط اول دفاع از کشور” در جنگ علیه COVID-19 همه گیر و کارگردانی این مرکز به اطمینان حاصل شود که مناسب PPEs در دسترس ساخته شده به آنها را برای درمان coronavirus بیماران.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو