اطمینان از حفاظت پلیس به پزشکی کارکنان مشغول به کار در طول COVID-19 pandemic: مرکز متحده UTs

توسط PTI

دهلی نو: صفحه اصلی وزارت کارگردانی متحده و اتحادیه سرزمین های مناسب برای اطمینان از حفاظت پلیس به پزشکان و کارکنان پزشکی رفتن به بیمارستان و یا مراکز قرنطینه در طول COVID-19 گیر یک مقام رسمی روز شنبه گفت.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک وزیر (امور) Punya Salila Srivastava گفت: مستند دستورالعمل بودند که صرفا به دنبال آن در ایالات متحده و UTs.

او گفت که این وزارتخانه در حال صدور یک ضمیمه در روز جمعه به معافیت داده شده تحت مدیریت بحران عمل می کنند که از طریق شیلات و آبزی پروری فعالیت های اجازه داده شده در طول مستند دوره است.

همچنین به عنوان خوانده شده| مرکز اشیاء به کروناویروس مستند ‘تخلف’ در غرب بنگال

“در حال حاضر عملیات در ارتباط با صنعت و فرآیندهای مانند تغذیه, نگهداری, برداشت, فرآوری و بسته بندی زنجیره سرد, فروش, بازاریابی و غیره. اجازه داده شده اما از آن خواهد شد مسئولیت سران سازمان به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب روش به شدت به رعایت, به,” او گفت:.

Srivastava گفت: این امر می تواند مسئولیت مقامات منطقه به اجرای این دستورالعمل به شدت. “خانه وزارت اتحاد دوباره نوشته شده به کشورها و سرزمین های اتحادیه به ارائه حفاظت پلیس به پزشکان و کارکنان پزشکی زمانی که آنها در حال رفتن به بیمارستان برای غربالگری و قرنطینه مراکز که در آن COVID-19 بیماران بستری شده,” او گفت:.

شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در مواجهه کلامی و فیزیکی سوء استفاده توسط افراد متهم آنها را از گسترش این ویروس در محلات مسکونی.

این مقام گفت: وضعیت کالاهای ضروری و منابع تحت کنترل و نظارت را در هر سطح. دانشجویان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) و طرح ملی خدمات (NSS) و داوطلبان از دفاع مدنی آمده اند جلو به کمک در مهار گسترش COVID-19, او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| می 8.2 لاخ COVID-19 موارد توسط Apr 15 بدون مهار: دولت

مرکزی مسلح نیروهای پلیس دارند و در بسیاری از مراحل را مانند در حال اجرا کمپین آگاهی در میان مردم در مورد COVID-19. “آنها تیم پزشکی در حال دادن اطلاعات در مورد این بیماری در مناطق روستایی است. آنها همچنین ارائه خشک جیره غذایی و بسته بندی مواد غذایی به رشته مردم در بسیاری از نقاط و ارائه امکانات در بیمارستان های عمومی, مکان عمومی,,” او گفت:.

یک وزارت بهداشت گفت که تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته و به 7,447 در روز شنبه با 1,035 موارد گزارش شده طی 24 ساعت گذشته با 239 کل مرگ و میر گزارش شده تا کنون در سراسر کشور است.

او گفت که 642 نفر در کشور بهبود یافته اند تا کنون. دولت تحمیل سراسر کشور 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان اجتماعی فاصله است که احتمالا تنها راه برای جلوگیری از این ویروس مسری از گسترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de