‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: سیاتل رئیس پلیس ریپ CHAZ می شود Heckled در کنفرانس مطبوعاتی

  • سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت کاپیتول هیل خودمختار منطقه امن نیست و خواسته مردم را به ترک پس از یک تیراندازی مرگبار در این منطقه است.
  • در طول ثبت شده در کنفرانس خبری روز شنبه مردم می شود و فریاد و زنگ شد مجموعه ای خاموش در طول رابطه ،
  • بهترین اتحاد در حمایت از امنیت عمومی اصلاحات اما سیاتل Councilmember Kshama Sawant به نام برای پلیس به defunded 50٪.

سیاتل رئیس پلیس heckled شد در حالی که او را پاره پاره کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) پس از چهارم تیر اندازی در این منطقه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

رئیس کارمن بهترین خواستار آن شدند که مردم هنوز هم در این منطقه همچنین به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP) ترک بلافاصله به خاطر همه ایمنی. یک 16 ساله کشته و یک دختر 14 ساله است که هنوز هم تحت درمان پس از یک درایو توسط تیراندازی قرار گرفت که در اوایل صبح روز دوشنبه در منطقه سیاتل پلیس گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

“این بسیار مایه تاسف است که ما هنوز یک قتل در این منطقه شناسایی شده به عنوان ریز ریز کردن” بهترین گفت. “دو مردان آفریقایی-آمریکایی مرده در یک محل که در آن آنها ادعا می کنند به کار کردن برای زندگی مهم است. اما آنها رفته است. آنها مرده در حال حاضر.”

بهترین افزود: “ما تا به حال چندین حوادث دیگر. حمله و تجاوز و سرقت و تیراندازی. و بنابراین این چیزی است که در حال رفتن به نیاز به تغییر است.” (مربوط به: ‘آن را برجسته سرمایه داری را خشونت’: سوسیالیستی سیاتل شهر Councilmember سرزنش سرمایه داری برای آخرین CHAZ تیراندازی)

مردم شنیده می شود فریاد “Black Lives Matter” بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی در حالی که بهترین زمان سوال از خبرنگاران. با صدای بلند آژیر مانند صدا رفت و در یک نقطه در طول پايه بلند كن بادي.

“است که بسیار بی ادب” رابطه گفت: به عنوان صدای او را قطع کرد. “این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. این نوع رفتار غیر منطقی و غیر قابل قبول است.”

زندگی مردم در ریز ریز کردن نیست همکاری با محققان’ درخواست برای اطلاعات با توجه به بهترین. او گفت: در این مورد با دیگر تحقیقات در این منطقه.

“ما در حال پرسیدن که مردم حذف خود را از این منطقه برای ایمنی مردم است. اگر آنها در مورد مراقبت از مردم آنها در حال رفتن به سعی کنید برای کمک به ما آن را به امن” بهترین ادامه داد. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

تظاهرکنندگان تاسیس CHAZ در ژوئن 8 به عنوان یک پلیس-رایگان شش بلوک در اعتراض به منطقه در مرکز شهر سیاتل. تظاهرات رخ داده در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس پس از بازداشت یک افسر kneeled در گردن او در مارس 25, تصویری از حادثه را نشان می دهد.

شهر سیاتل شروع به از بین بردن این منطقه در روز جمعه.

“من فقط نگران مطمئن شوید که من قادر به دریافت افسران به این حوزه است به طوری که آنها می توانید پاسخ به تماس برای سرویس” جوانان گفت: ABC News در ژوئن 12. “ما نیاز به افسران در پاسخ به تماس در یک مد به موقع و با اشغال ما قادر به انجام این کار در موقع راه است.”

اما دموکراتیک شهردار جنی Durkan گفت: اشغال منطقه بود “بیشتر شبیه به یک بلوک جو” در ژوئن 11 مصاحبه در سی ان ان, the Daily Caller گزارش داد.

Many stands offering free items have been set up including the No Cop Co-op in an area dubbed the Capitol Hill Autonomous Zone (CHAZ) on June 12, 2020 in Seattle.(Photo: Karen Ducey/Getty Images)

بسیاری از غرفه های ارائه رایگان آیتم های راه اندازی شده اند در منطقه دوبله کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) در 12 ژوئن 2020 در سیاتل.(عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ)

برخی از اعضای شورای شهر حمایت کرده اند برای defunding و از بین بردن اداره پلیس سیاتل. Councilmember Kshama Sawant عضو سوسیالیستی جایگزین حزب سیاسی به رهبری مسئول است.

“این غم انگیز قتل بر ضرورت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با حداقل 50 درصد” Spike توییتی دوشنبه.

بهترین گفته است که او باز به پلیس اصلاحات و مطرح کرده است دستورالعمل ها دوباره تجسم ایمنی عمومی در سیاتل در پاسخ به مرگ فلوید.

“SPD در آغوش اصلاحات داخلی و مکالمات تایید آن آماده است به فشار گذشته آرامش نسبی از کسانی که تلاش گفت:” در ژوئن 22 نامه به سیاتل جامعه است.

روز دوشنبه تیراندازی فقط آخرین در یک سری از تیراندازی در این منطقه. سه تیراندازی گزارش شده هفته گذشته در این منطقه و در نتیجه یک مرگ و آسیب های متعدد, the Daily Caller گزارش داد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>