تصویر: مشاورین

کراچی: Engro شرکت در روز سه شنبه بسته شد و بندرگاه در مقابل دفتر پس از یکی از کارکنان خود قرارداد coronavirus (COVID-19) یک روز پس از نه مورد جدید از این بیماری گزارش شده است در کلان شهر.

بیانیه ای از این شرکت اعلام کرد که در ساعت 01:00 بعد از ظهر روز سه شنبه یک کارمند که مشغول به کار در طبقه هشتم اتاق از ساختمان تشخیص داده شد با کوروناویروس.

این بیانیه در ادامه گفت که کارمند گذشته در دفتر برای چند ساعت در روز جمعه 6 مارس سال 2020 است. این سازمان گفت: آن را به حال تصمیم به تعطیل دفاتر خود را برای سه روز “در توصیه های پزشکی از دکتر ما و مشاوره با کارشناسان مربوطه”.

اخبار/جزوه

“تنها به عنوان یک اقدام احتیاطی تمام Engro دفاتر در بندرگاه مقابل ساختمان باید بسته باقی می ماند بیش از سه روز آینده. با کسب و کار به سر در روز دوشنبه. مارس 16 سال 2020” خواندن بیانیه ای.

این سازمان گفت که کارمندان خود را به محل کار از خانه برای سه روز آینده و اعلام کرد که پس از بازگشت خود را به نمایش برای رمان عفونت است.

دکتر ما توصیه می کند که همه کارکنان نظارت بر سلامت خود را بیش از دو هفته آینده و باید هر آنفولانزا مانند علائم احساس می شود و یا مشاهده شده است. آنها باید با مشورت پزشکان خود را برای توصیه های پزشکی” خواندن بیانیه ای.

سند گزارش دو coronavirus موارد

سند وزارت بهداشت تایید کرد که روز سه شنبه دو coronavirus موارد آمده از سند یک فرد تشخیص داده شد در حیدرآباد در حالی که دیگر کارمند Engro شرکت در کراچی.

“#, سند, وزارت بهداشت و درمان است 2 مورد جدید از #CoronaVirusPakistan مورد اول این است که از حیدرآباد و بیمار وارد سوریه را از طریق دوحه. مورد دوم این است که از کراچی و بیمار وارد شده از ایران از طریق دبی. این به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 15 در سند” نوشت: رسانه های هماهنگ کننده سند در بخش بهداشت و درمان.

توسعه می آید یک روز پس از نه مورد جدید از رمان ویروس گزارش شده در کراچی. پس از ظهور این دو مورد جدید از این بیماری همه گیر در پاکستان تعداد کل افرادی که قرارداد عفونت به شروع به پریدن کرد 18.

یک سخنگوی استانی وزارت بهداشت گفت: شش نفر از بیماران جدید تا به حال به پاکستان بازگشت از سوریه از طریق دوحه قطر در حالی که سه تن دیگر وارد, از لندن, از طریق دبی. از آنها 53-سال — ساکن کراچی منتقل شد به یک مرکز قرنطینه در کنار خانواده اش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو