مشهور educationist و بنیانگذار سکر موسسه مدیریت کسب و کار (IBA) استاد نثار احمد صدیقی گذشته خود را روز دوشنبه در کراچی پس از مبارزه با کروناویروس. او 76.

او در نظر گرفته شد به عنوان “مدرن روز آقا سید داخلی سند” برای خدمات خود در بخش آموزش و پرورش.

Nisar مشغول به کار بود به عنوان مدیر (معاونت) IBA سکر از سال 2004 و پس از به دست آوردن تجربه گسترده در مدیریت, مدیریت و دانشگاه در سطوح ملی و بین المللی می خواند اطلاعات در سایت رسمی این موسسه.

او به دست آمده خود را تمام وقت کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد از دانشگاه سند جامشورو. در ابتدا او به عنوان یک معلم مدرسه تدریس ریاضیات و اقتصاد و زبان انگلیسی برای ده سال است.

در پیگیری از شور و شوق خود را برای آموزش او سپس به دست آمده مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش از دانشگاه سند جامشورو و پاداش داده شد با یک مدال طلا برای او تعالی است.

با تجربه قابل توجهی در آموزش و پرورش, Nisar همچنین تلاش در رقابتی آزمون خدمات ملکی پاکستان یک پیش نیاز برای ورود در سطح بالای مدیریت از دولت پاکستان است. او با رنگ پرواز آمد و خدمت در سطح بالا موقعیت.

او اقدام به ایالات متحده آمریکا در سال 1987 و MBA را با یک عمده در امور مالی از دانشگاه بوستون. در بوستون, او در بر داشت یک جایی در لیست دین برای او بسیار عالی عملکرد تحصیلی.

پس از بازگشت از ایالات متحده آمریکا به غیر از خود کار دولت او شروع به تدریس پاره وقت در IBA کراچی. او تدریس اقتصاد, امور مالی و روش تحقیق.

او همچنین تا به حال تجربه کار به عنوان یک مدیر سایت (سند تجاری املاک صنعتی) که در آن او بسیار نزدیک تعامل با شرکت های چند ملیتی مانند زیمنس فیلیپس, Glaxo, و غیره.

تحقیقات خود را در منطقه شامل بازاریابی خرما در پاکستان, درگیری در روند انتقال قدرت در دولت های محلی پاکستان, عوامل کم استانداردهای آموزش و پرورش در سند و اطمینان از یادگیری است.

به تازگی در به رسمیت شناختن خود از خدمات ارزشمند برای آموزش و پرورش, پاکستان, دولت پاکستان به تعقيب او با Sitara-e-Imtiaz.

تسلیت پور در

صمیمانه تسلیت ریخت از تمام محله در مرگ پروفسور صدیقی.

وزیر آموزش و پرورش Shafqat محمود ابراز غم و اندوه بر مرگ غم انگیز زیبا سکر بنیانگذار.

با توجه به حساب رسمی از وزارت فدرال آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای پاکستان ابراز محمود بسیار زیاد از غم و اندوه درگذشت نثار و گفت: خدمات ارزشمند برای توسعه و ارتقاء بخش آموزش و پرورش همیشه به یاد.

PML-N رهبر احسن اقبال نامیده مرگ او را به عنوان “از دست دادن بزرگ” به پاکستان است. “او در واقع مدرن روز آقا سید احمد به داخل سند” اقبال گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de