Emily DiDonato Smolders در فک بالا تنه لباس شنا عکس

Emily DiDonato او را به مشعل اینترنت در روز جمعه هنگامی که او برخی از فک بالا تنه عکس در Instagram از آخرین شلیک کنید.

29-در سال Sports Illustrated Swimsuit model نگاه خیره کننده در این سری از عکس ها او به اشتراک گذاشته تاب انواع بی انتها و نشاط لباس های شنا برای او شلیک برای مجله فرانسوی “مادام فیگارو پاریس.” در یک ضربه محکم و ناگهانی او مطرح پوشیدن هیچ بالا در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین در حالی که lounging در ساحل. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

او توضیح زیادی در مورد این پست عالی و به سادگی زیر نویس آن “رویای Tulum. پوشش جدید داستان با @madamefigarofr توسط @david_roemer @biotherm.” (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

مدل لباس شنا را به حساب رسانه های اجتماعی است که همیشه کاملا درمان با برخی از تصاویر فراموش نشدنی او به اشتراک گذاشته شده از مد های مختلف شاخه های عکس به او لباس شنا-چادری سفر در سراسر جهان است. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

در اینجا چند که واقعا ایستاده بود از جمله یکی از شات خود را با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه قرمز و به دنبال پر شور.

نه به ذکر است تعداد انگشت شماری از خیره کننده او در ظاهر سالانه لباس شنا موضوع که واقعا نمی توانید از دست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>