اعلام وضعیت فوق العاده در اندونزی به عنوان coronavirus مرگ و میر پرش دوباره

AFP

جاکارتا: اندونزی رهبر Joko Widodo اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه به عنوان coronavirus مرگ و میر در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور شروع به پریدن کرد اما او در برابر تماس برای یک مستند در سراسر کشور.

خواستند دولت بوده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد نه تحمیل مستندات در شهرهای بزرگ از جمله پایتخت جاکارتا گسترده کلانشهر خانه به حدود 30 میلیون نفر از مردم که بیشتر از این کشور به ویروس مرگ و میر گزارش شده است.

اندونزی رهبر ارائه جزئیات از وضعیت اضطراری فراتر از آن خواستار سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اما اعلام 1.5 میلیارد دلار افزایش تا کمک های اجتماعی و یارانه برای کارگران کم درآمد است.ده ها میلیون اضافه کردن زندگی در ضعیف-شغل پرداخت در جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد است.

“برای غلبه بر تاثیر COVID-19 را انتخاب کرده ایم گزینه مقیاس بزرگ اجتماعی فاصله,” خواستند به خبرنگاران گفت:.

“ما باید یاد بگیرند که از این تجربه در کشورهای دیگر اما ما نمی توانیم آنها را کپی کنید زیرا هر کشور ویژگی های خود,” او اضافه شده است.

روز سه شنبه مقامات گفت: 136 نفر مرده بود پس از ابتلا به ویروس با 1,528 تایید موارد عفونت است.

اما شکل دوم است که به طور گسترده ای تصور می شود بسیار کمتر از تعداد واقعی در الجزایر بیش از 260 میلیون.اندونزی پزشکان’Association هشدار داده است که coronavirus بحران به مراتب بدتر شده است رسما گزارش داد که دولت پاسخ “ماند”.

جاکارتا فرماندار گفت: نزدیک به 300 مشکوک یا تایید قربانیان این ویروس پیچیده شده در پلاستیک و به سرعت به خاک سپرده شد در این شهر پس از آغاز ماه مارس است.

پایتخت سیاستمدار بالا بوده و فشار برای کل یک مستند از شهرستان.

همچنین روز شنبه, اندونزی اصلاحات آژانس گفت: این مجموعه به ارائه آزادی به حدود 30000 زندانیان برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در بیش از حد شلوغ زندانها. تعداد مقدار به بیش از 10 درصد از اندونزی 272,000 اهل بیت جمعیت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>