• به تازگی منتشر شده وزارت امور خارجه از ایمیل های 2016 روشن تلاش های یک مشاور برای Burisma منابع برای راه اندازی یک جلسه با مدیرعامل در مورد اوکراین است.
  • هانتر بایدن خدمت مشاور سالی نقاش در هیئت ترومن امنیت ملی پروژه. بایدن گزارش توصیه می شود که Burisma استخدام نقاش شرکت ستاره آبی استراتژی.
  • ایمیل نشان می دهد که نقاش با نزدیک شدن تونی بلینکن در مورد اوکراین در یک کنفرانس اتاق فکر در ژوئن 2016. بلینکن در حال حاضر یک کمپین جانشین برای جو بایدن.

دموکراتیک مشاور کار برای Burisma منابع و متصل به هانتر بایدن با نزدیک شدن معاون وزیر امور خارجه تونی بلینکن در یک رویداد برای یک لیبرال فکر می کنم تانک در ژوئن 2016 به ترتیب یک جلسه به بحث در مورد “نگران حوادث” در اوکراین, وزارت امور خارجه, ایمیل نشان می دهد.

در آن زمان سالی نقاش یک مشاور برای ستاره آبی, استراتژی های مشغول به کار بود برای Burisma به سرکوب تحقیقات فساد در اوکراین شرکت انرژی است. او بنا به گزارش ها قرار داده و در تماس با Burisma از طریق بایدن که در پیوست این شرکت به عنوان یک مدیر در آوریل 2014.

بایدن و نقاش مشترک اتصال به مدیران ترومن امنیت ملی پروژه که برجسته بلینکن به عنوان سخنران در آن سالانه امنیت ملی در کنفرانس ژوئن 24, 2016. نقاش تعدیل میزگردی در روز بعد تحت عنوان “مرور سیاسی برداشتند.”

نقاش هنوز هم در خدمت در هیئت مدیره از ترومن پروژه. بایدن در سمت چپ این سازمان در ماه مارس 2019 با توجه به Washington Free Beacon.

سه روز پس از 2016 رویداد نقاش فرستاده بلینکن بالا aide ویلیام روسیه درخواست وزارت امور خارجه استرالیا در دیدار با او و ستاره آبی شریک کارن Tramontano.

“در گفتگو با تونی در ترومن رویداد کارن Tramontano و من می خواهم به یک معنا قهوه با تونی در قدیمیترین راحتی در مورد برخی نگران حوادث ما شاهد n [sic] اوکراین” نقاش نوشت: در ژوئن 27, 2016 ایمیل به روسیه که در خدمت به عنوان مدیر ارتباطات این جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. (مرتبط: هانتر بایدن در هیئت مدیره تجارت ائتلاف که لابی اوباما Admin در اوکراین)

“(او گفت: بله),” نقاش گفت: در ایمیل خود به روسیه از بلینکن که در خدمت به عنوان مشاور سیاست خارجی به بایدن انتخاباتی.

“ما فقط از کیف” نقاش اضافه شده است.

نقاش ایمیل می افزاید: قبلا گزارش نشده جزئیات به تلاش های Burisma مرتبط مشاوران برای دیدار با مقامات وزارت امور خارجه. دیگر ایمیل های وزارت خارجه نشان می دهد که Tramontano رسیده به آژانس به بحث Burisma. هانتر بایدن همچنین تاسیس تماس با بلینکن در سال 2015 با توجه به وزارت امور خارجه ،

به گزارش نیویورک تایمز در سال 2019 که هانتر بایدن متصل Burisma با ستاره آبی استراتژی به عنوان بخشی از تلاش برای مبارزه با فساد تحقیقات علیه شرکت.

بایدن به عضویت هیئت مدیره این شرکت در آوریل سال 2014 به عنوان پدر خود و سپس معاون رئیس جمهور شروع به دست زدن به اوکراین مسائل مربوط به دولت اوباما.

Burisma در بیانیه ای گفت: استقبال بایدن که او را “ارائه پشتیبانی برای این شرکت در میان سازمان های بین المللی” و همچنین به اتهام قانونی آن واحد است.

سالی نقاش ایمیل به لایحه Russo, ژوئن 27, 2016 از طریق وزارت امور خارجه, آزادی اطلاعات, قانون پورتال.

نقاش ایمیل به روسیه در مورد دیدار با بلینکن اشاره نمی کند Burisma بنابراین معلوم نیست که آیا آنها در مورد شرکت و یا دیگر مسائل مربوط به اوکراین است.

لابی افشای اشکال زمینه با کنگره نشان می دهد که نقاش لابی به نمایندگی از شرکت مشاوره Glover پارک گروه از طریق Dec. 31, 2015 در “گسترش به ما کمک برای اوکراین است.”

Tramontano سابق معاون رئیس ستاد رئیس جمهور بیل کلینتون را مورد بحث Burisma در ایمیل به دیگر مقامات وزارت امور خارجه چند ماه قبل از نقاش کمک رسانی به مه آلود پایین.

کسانی که ایمیل آن را روشن است که Tramontano مخالفت با دولت ایالات متحده که Burisma فاسد بود.

در فوریه. 24, 2016, دولت بخش رسمی که Tramontano تا به حال تماس با ارسال یک ایمیل به کاترین Novelli که پس از آن در خدمت به عنوان معاون امور خارجه در امور مسائل مربوط به انرژی.

در این ایمیل که نگار جان سلیمان برای اولین بار در گزارش وزارت امور خارجه کارمند گفت: Tramontano می خواهید برای دیدار به “درک بهتری از چگونگی ایالات متحده آمد به تعیین که [Burisma] فاسد است.”

معاون وزیر امور خارجه آنتونی “تونی” بلینکن شرکت در یک بحث تعدیل در ترومن کنفرانس 2016 “آینده آمریکا قدرت” در واشنگتن دی سی در ژوئن 24, 2016. [وزارت امور خارجه عکس/ دامنه عمومی]

“در هر مکالمه ما کارن Tramontano از ستاره آبی استراتژی درخواست یک جلسه به بحث در مورد با U/S Novelli USG اظهارات وی از سوی مامورین Burisma (اوکراین شرکت انرژی) از فساد” ایمیل می خواند.

“او اشاره کرد که دو بالا مشخصات شهروندان ایالات متحده هستند وابسته به شرکت (از جمله هانتر بایدن به عنوان یک عضو هیئت مدیره) ،

“با توجه به Tramontano هیچ مدرکی از فساد شده است هیچ جلسه یا فرایند و شواهد خلاف در نظر گرفته شده است” این مقام گفت.

Burisma است که متعلق به شرکت سابق اوکراین رسمی دولت Mykola Zlochevsky شده است انعطاف پذیر برای سال با اتهامات فساد. انگلستان را جدی تقلب را بررسی کرده Zlochevsky و تهمت متحدان گفته اند که سابق اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin بررسی شد Burisma در سال 2016 قبل از جو بایدن سپس تحت فشار-رئیس جمهور اوکراین پترو Poroshenko او را به آتش کشیدند.

بایدن به شدت تکذیب کرد فشار برای Shokin ایران برای کمک به Burisma یا پسر خود را.

هانتر بایدن ملاقات با بلینکن همچنین با توجه به وزارت امور خارجه ،

“من می دانم که شما در حال غیرممکن مشغول, اما می خواهم به شما مشاوره در مورد یک زن و شوهر از چیزهایی که” بایدن نوشت: به بلینکن در مارس 22, 2015.

بلینکن گفت که “کاملا” بود حاضر به ملاقات.

وزارت امور خارجه پرونده گزارش شده توسط جان سلیمان, روزنامه نگار, نشان می دهد که این جفت ارز در جلسات برنامه ریزی برای مارس 27 2015 جولای 22, 2015. معلوم نیست که آیا آنها صحبت در مورد Burisma.

ستاره آبی استراتژی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد نقاش تماس با بلینکن.

ترومن پروژه نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا فکر می دانستم که از نقاش تعامل با دیپلمات و یا اینکه آیا این سازمان است و هر گونه سیاست ها در برابر اعضای هیئت مدیره با استفاده از آن حوادث برای پیشبرد منافع کسب و کار خود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im