دموکرات ماساچوست سناتور و نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن گفت: او همکار دموکرات “بحث در مورد چقدر مهم جامعه سیاه و سفید است که حداقل در زمان انتخابات” در طول شب جمعه دموکراتیک بحث.

تماشا کنید:

“من خوشحالم که برای ایستادن بر روی صحنه با من همکار دموکرات که بحث در مورد چقدر مهم جامعه سیاه و سفید است که حداقل در زمان انتخابات” وارن در روز جمعه گفت:. “سال پس از سال, پس از سال و انتخابات پس از انتخابات پس از انتخابات دموکراتها به مردم در جامعه و بگو: پسر ما واقعا در مورد مراقبت از این مسائل است. نژادپرستی وحشتناک است. ما همه می خواهم به انجام کاری.'”

وارن معتقد است که “این مشکل فقط به نظر می رسد برای حفظ بدتر” قبل از تماس برای “بتن طرح” است که “تفاوت در زندگی مردم است.”

راه حل های او شامل 2 درصد مالیات بر ثروت است که می تواند نسبت به لغو بدهی وام دانشجویی, یک پیشنهاد سناتور ماساچوست گفت: “کمک به نزدیک به سیاه و سفید ثروت فاصله حدود 20 امتیاز است.” (مرتبط: سابق NAACP دستیار کارگردان متهم دموکرات ‘Pandering به رای دهندگان در ایران)

“ما در حال ساخت یک تفاوت در امریکا,” او گفت:. “ما در حال گفت به غنی مردمی ‘شما نگه داشتن پول خود را و بقیه از ما خواهد شد بحث در مورد نژادپرستی اما واقعا انجام هر کاری است.’ من فکر می کنم زمان برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو