2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن به نام “مسابقه آگاه” قوانین شب جمعه.

ماساچوست سناتور صحبت کرد جمعه شب در ABC دموکراتیک بحث در نیوهمپشایر که در آن او با تاکید بر نیاز به اصلاح نژاد پرستی در ایالات متحده است. نظرات خود را پس از نامزد دیگر برنی ساندرز گفت: در همین بحث است که “ما باید یک نژادپرست جامعه از بالا به پایین.”

“شما باید به خود به حقایق و مهم خود به خود به حقایق در مورد چگونه مسابقه کاملا نفوذ ما در سیستم عدالت کیفری” او گفت:. (مرتبط: “ما باید یک نژادپرست جامعه از بالا به پایین’: ساندرز وقفه داوطلبان مبارزه با بیش از کسی که بیشتر از رای)

“شما می دانید به صورت دقیق همان جنایات مطالعه پس از مطالعه حاضر نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر از سفید پوستان به بازداشت می شود, بازداشت بود به دادگاه گرفته شده به ناحق به اعدام محکوم شده و برای دریافت شدیدتر جملات.” (مرتبط: Buttigieg می گوید وجود دارد این است که ” هیچ مدرکی وجود ندارد که قتل سلیمانی ساخته شده امریکا امن تر)

“ما نیاز به دوباره کاری ما سیستم عدالت کیفری از جلویی بر آنچه ما را غیر قانونی تمام راه را از طریق سیستم و چگونه ما کمک به مردم برای بازگشت به جامعه” وارن اضافه شده است. “اما ما نمی توانیم فقط می گویند که عدالت کیفری تنها زمان است که ما می خواهیم به بحث در مورد مسابقه به طور خاص است.”

“ما نیاز به شروع مسابقه داشتن آگاهانه قوانین” او گفت:.

تماشا کنید:

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im