Elgar Parishad: HC asks Maharashtra govt to clarify on COVID test reports of Raut, Teltumbde

توسط PTI

بمبئی: دادگاه عالی بمبئی پس از اطلاع دادگاه از دولت ماهاراشترا، در پی استیناف استیناف شده است که گزارش های آزمون COVID ماهش راوت و آنند تلتومبده، که هر دو در پرونده الگار پريشاد- کورگائون بهيما متهم شده اند، يافته های مشابهی را در مورد وزن، قد و برخی ديگر از پارامترهای حياتی بهداشتی به دست آورد.

اختلاف در 5 آگوست توسط مشاور راوت Vijay Hiremath در طول جلسه ای از طریق کنفرانس ویدئویی به اطلاع HC آورده شد.

دولت ایالتی گزارش های آزمون COVID را برای هر دو متهم در تاریخ 3 اوت، به دنبال دستورات قبلی دادگاه عالی ارائه کرده بود.

محتویات این گزارش در ۵ اوت به طور عمومی اعلام شد.

مشاور راوت Hiremath ادعا کرد که در حالی که گزارش گفته بود راوت برای کوروناویروس منفی آزمایش کرده است، حیاتی و جزئیات دیگر او دقیقا همان است که در گزارش Teltumbde ذکر شده است.

گزارش COVID برای Teltumbde نشان داد که او آنتی بادی برای ویروس کوروناویروس ساخته است، که به این معنی است که او باید توسط ویروس در برخی از نقطه آلوده شده است.

مدافع Hiremath به دادگاه گفت که گزارش گفت : باید او را توسط دادگاه پذیرفته نیست.

به “هي.چي گفتم که گزارش موکلم رو قطع کردم چگونه می توان وزن، قد، فشار خون، نبض، سطح اکسیژن، همه چیز برای دو فرد مختلف یکسان باشد؟” “اِرِمث” گفت.

ما نمی دانیم که این گزارش ها متعلق به این افراد است یا نه؟” دادگاه سپس این سوال را مطرح کرد که صحت گزارش ها در پیش دولت است.

مشاور دولت و دادستان عمومی YP Yagnik گفت که او دستورالعمل از مقامات زندان Taloja و بازگشت به دادگاه را به.

YP Yagnik، دادستان عمومی می گوید که پس از تایید دوباره او را در دادگاه بیان خواهد کرد که آیا گزارش پزشکی تاریخ 3rd اوت، 2020، توسط او در این دادگاه ارائه گزارش از تحت محاکمه زندانی ماهش سیتارام راوت است یا نه، “HC گفت: “.

Raut, Teltumbde, and co-accused Vernon Gonsalves had approached the HC last month seeking that they be tested for coronavirus.

در درخواست های خود را از طریق Hiremath و مشاور ارشد Mihir Desai ، آنها به HC گفته بود که همه آنها در ارتباط نزدیک با واراوارا رائو متهم در زندان Taloja بوده است.

Rao در ۱۶ ژوئیه برای ویروس کوروناویروس مثبت آزمایش کرده بود. او در بیمارستان ناناواتی در این شهر تحت درمان قرار دارد.

این پرونده به خشونت یکه تازانه ای که در نزدیکی یادبود جنگ کورگائون بهیما در منطقه پونا در ایالت ماهاراشترا در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸ صورت گرفت، پس از سخنرانی های تحریک آمیز گفته شده در الگار پرایشاد در پونی یک روز پیش از آن، به نمایش در آمد.

Teltumbde و چند فعال حقوق دیگر تحت مقررات دقیق قانون پیشگیری از فعالیت های غیر قانونی (UAPA) به اتهام داشتن ارتباط مائوئیست و توطئه برای سرنگونی دولت رزرو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>