توسط PTI

بمبئی: یک دادگاه ویژه در اینجا در سه شنبه remanded Dalit پژوهشگر و فعال آناند Teltumbde در حضانت ملی تحقیقات آژانس تا 18 آوریل در الگار Parishad-مائوئیست لینک مورد.

Teltumbde دستگیر شد توسط NIA در روز قبل از آن پس از او قبل از تسلیم آن به دنبال دادگاه عالی احكام است.

او نوه-در-قانون Dalit آیکون Dr B R Ambedkar که 129 سالگرد تولد مشاهده می شود در روز سه شنبه.

فعال حقوق مدنی در گوتام Navlakha شرکت متهم در این پرونده نیز تسلیم قبل از نیا در دهلی نو.

او پیش بینی وثیقه درخواست نیز رد apex دادگاه.

Navlakha بود که قبل تولید ویژه نیا اینجا دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس, اما دادگاه گفت از آنجا که او تا به حال تسلیم در دهلی نو او را باید به تولید قبل از دادگاه اول وجود دارد.

یک نیا وکیل گفت که او خواهد بود تولید شده قبل از دادگاه در سرمایه های ملی به دنبال حمل و نقل خود و بازداشتگاه و پس از آن او خواهد بود به ارمغان آورد به بمبئی.

Teltumbde رسیده نیا منشی در اینجا در بعد از ظهر با همسرش راما Teltumbde و برادر در قانون و رهبر Dalit Prakash Ambedkar و تسلیم شد.

در دادگاه نیا در پی ده روز بازداشت Teltumbde اما قاضی A T Wankhede آن را اعطا بازداشتگاه تا تنها آوریل 18.

دیوان عالی کشور در 17 مارس این سال را رد کرده بود قبل از دستگیری با قرار وثیقه درخواست از آناند Teltumbde و Navlakha و کارگردانی آنها را به تسلیم شدن قبل از بررسی آژانس.

Teltumbde, Navlakha و نه دیگر آزادی های مدنی فعالان رزرو شده اند تحت سختگیرانه مقررات از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) برای داشتن ادعا مائوئیست لینک ها و توطئه برای سرنگونی دولت است.

فعالان رزرو در ابتدا توسط پونا پلیس پس خشونت که فوران در کرگن-Bhima در منطقه است.

به گفته پلیس فعالان ساخته شده التهابی سخنرانی ها و اظهارات تحریک آمیز در الگار Parishad دیدار برگزار شد و در پونا در 31 دسامبر 2017 که باعث خشونت روز بعد در طول 200 بزرگداشت نبرد Bhima کرگن.

پلیس همچنین گفت: این فعالان شدند اعضای فعال ممنوع مائوئیست شدند.

مورد بعد منتقل نیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de