پرونده الگار: پروفسور دو، هانی بابو تا ۲۱ اوت ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ به حضانت قضایی فرستاده شدتوسط PTI دادگاه ویژه ای که در این جا در روز جمعه به نام هانی بابو دانشیار دانشگاه دهلی نو در این باره دستگیر شده است، در ارتباط با پرونده الگار پريشاند، در بازداشت قضایی تا ۲۱ اوت بازداشت شده است. Hany Babu Musaliyarveettil Tharayil, 54, associate professor of the Department of English of the university, was arrested by the National Investigation Agency (NIA) on July 28 for his alleged involvement in the case. او توسط قاضی دادگاه ویژه D E Kothalikar در پایان خود را REMAND نیا در روز جمعه به حضانت قضایی فرستاده شد. قبل از آن، NIA در دادگاه ارائه شده بود که متهم ارتباط با CPI (مائوئیست). همچنین خوانده شده | الگار پاریسد مورد : این زمان برای مقاومت در برابر ترس نیست ، می گوید همسر هانی بابو جنی روآنا این پرونده مربوط به سخنرانی های التهابی ادعا شده در کنکلاوی الگار پريشاد است که در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ در پونا برگزار شد، که پليس ادعا کرد روز بعد در نزديکی يادبود جنگ کورگائون-بهيما واقع در حومه شهر غربی ماهاراشترا، خشونت را آغاز کرد. پلیس پونا در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ و ۲۱ فوریه ۲۰۱۹ به ترتیب برگه اتهام و برگه اتهام تکمیلی را در این پرونده ثبت کرد. در 24 ژانویه امسال، در این پرونده، “نییا” تحقیقات را انجام داد.

هانی بابو موسالییاروتیل ثاریل، 54 ساله، دانشیار گروه زبان انگلیسی دانشگاه، در 28 ژوئیه به اتهام دخالت در این پرونده توسط سازمان اطلاعات و تحقیقات فرانسه دستگیر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>