برق را نشان می دهد جرقه برای خدمات می پیوندد ضد COVID-19 جنگ در بوپال

توسط PTI

BHOPAL: A محلی, برق, برنده قلب از مردم در این شهر برای ارائه رایگان sanitisation خدمات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پیوستن تعداد بی شماری از شهروندان عادی در این کشور که ظهور “COVID-19 رزمندگان” در حق خود.

Vijay Iyer ساکن Jamaalpura شده است خطر خود ایمنی با ارائه رایگان sanitisation خدمات به ویژه در مناطق مهار بوپال شهرستان.

مسلح با sanitising تجهیزات Iyer, آموزش برق, که او نیز اجرا می شود یک سوراخ مغازه تعمیر سفر به محلات مختلف در شهر, Madhya Pradesh.

“من می خواستم برای پیوستن به ارتش مانند پدر و پدر بزرگ. اما مادر من مخالف این ایده که من تنها فرزند او ، ” 33 ساله می گوید.

با اینحال Iyer در بر داشت راه های دیگر برای خدمت به مردم و به مناسبت افزایش یافت که COVID-19 شیوع شهر رسید.

“زمانی که من سوراخ مغازه بود تعطیل در طول مستند (اجرا در مارس 25) من در زمان به رسانه های اجتماعی و قرار دادن یک پست که من خواهد شد ارائه رایگان sanitisation سرویس می گوید:” کلاس 10 پاس کردن.

یک بار کلمه بود و او شروع به گرفتن تماس از هر گوشه و گوشه ای از شهر است.

Iyer که به نظر می رسد او پس از پدر و مادر سالمند گفت: او را نجات داد 70,000 تومان برای خرید یک موتور سیکلت اما به جای استفاده از این پول برای خرید تجهیزات لازم و دنده محافظ.

“من صرف بیشتر پول در دو اسپری ماشین آلات PPE کیت دستکش و مواد ضد عفونی کننده,” او می گوید و اضافه کرد مردم در همسایگی او اجازه استفاده از دو چرخ در زمانی که او سر از برای sanitisation کار می کنند.

Iyer که افتتاح فروشگاه خود را دو روز پیش زیر مستند تسهیلات گفت: او هنوز هم مشتاق در ادامه ارائه sanitisation خدمات خود را به عنوان کسب و کار بود و در عین حال به انتخاب کنید تا.

صحبت کردن در مورد پول با محدودیت های Iyer می گوید بستگان خود در خارج از کشور باید او را تشویق به ادامه خدمات عمومی در طول همه گیر و مطمئن کمک مالی است.

“ترس می کشد. ما باید به مبارزه با این ویروس مانند سربازان که نمی مراقبت از زندگی خود را در شرایط نامطلوب است. ما باید به صورت همه گیر در سر و شکست آن را,” او می گوید.

Vinod Sitoka ساکن ساکت نگر گفت: Iyer sanitised 40 خانه در محل در ماه گذشته از جمله خود.

این “COVID-19 جنگجو” نیز sanitised چند خانه در جهنگیربد یکی از مناطق مهار در شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im