کمیسیون انتخابات به عهده Rajya سبها انتخابات در نظر coronavirus مستند

توسط سرپرستان

دهلی نو: کمیسیون انتخابات (EC) روز سه شنبه اعلام کرد تاخیر در مارس 26 دوسالانه سنجی به 18 کرسی در Rajya سبها در نظر گرفتن وضعیت فعلی مستند در بسیاری از نقاط کشور در حساب از رمان coronavirus تهدید.

EC در زمان تصمیم گیری بر اساس بازخورد در مورد محدودیت های اعمال شده در 32 ایالت در زمینه COVID-19 بیماری است که تاکنون 10 کشته و عفونت به بیش از 500 نفر در سراسر کشور است.

این دوسالانه انتخابات 18 کرسی از آندرا پرادش, Gujarat, Jharkhand, Madhya Pradesh, مانیپور مگالایا و راجستان بود به انجام در مارس 26 و تاریخ قبل از آن انتخابات به پایان خواهد رسید همانطور که قبلا اعلام شده توسط کمیسیون مارس 30.

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی اینجا CORONAVIRUS

ایالت آندرا پرادش, Gujarat, Jharkhand, Madhya Pradesh, مانیپور مگالایا و راجستان را صادر کرد دستور مستند شامل انتقال COVID-19.

“کمیسیون به بررسی در جزئیات مهم است. غالب پیش بینی نشده وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی نشان می دهد نیاز به اجتناب از امکانات تجمعات هر طبیعت که در معرض همه نگران به خطر سلامت ممکن است.

“نظرسنجی در روند فوق گفت: انتخابات لزوما شامل جمع آوری رای گیری مقامات عوامل از احزاب سیاسی حمایت مسئولان و اعضای مربوطه مجامع قضایی در نظرسنجی روز که ممکن است مناسب با در نظر غالب شرایط پیش بینی نشده و مرتبط با مشاوره در کشور” EC گفت.

بخش 153 از نمایندگی مردم عمل 1951 مشخص می کند که این کمیسیون به دلایلی که آن را در نظر کافی ممکن است تمدید زمان برای تکمیل هر انتخابات با ایجاد اصلاحات لازم در اطلاع رسانی صادر شده توسط آن را تحت بخش 30 یا زیر بخش (1) از بخش 39; و بر این اساس کمیسیون انتخابات به تعویق افتاده نظرسنجی و تمدید دوره Rajya سبها انتخابات.

لیست رقابت نامزدها در حال حاضر منتشر شده برای گفت انتخابات مربوطه بازگشت افسران باید معتبر باقی می ماند برای اهداف باقی مانده از فعالیت به عنوان تجویز زیر گفت: اطلاع رسانی, EC گفت:

“تازه تاریخ از نظر سنجی و شمارش برای گفت: دوسالانه انتخابات باید اعلام شود در موعد پس از بررسی وضعیت غالب” آن گفت:.

در مارس 11, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان Coronavirus یا COVID-19 جهانی همه گیر. وزارت بهداشت و امور خانواده و گروه پرسنل و آموزش صادر مختلف دستورالعمل و دستورالعمل برای نظارت و شامل انتقال COVID-19.

این مرکز در مارس 22 خواسته همه دولت, دولت به همه اقدامات برای شکستن زنجیره انتقال که شامل تعلیق همه خدمات قطار, زیر, شهری, راه آهن, خدمات بسته شدن همه فعالیت ها بجز خدمات ضروری مانند بیمارستان ها, مخابرات, پزشکی, مغازه ها و ارائه فروشگاه تا 31 مارس است.

کمیسیون انتخابات اعلام کرده بود انتخابات به 55 Rajya سبها کرسی در فوریه 25. یکی دیگر از bypoll اعلام شد بعد از آن برای پر کردن جای خالی ناشی از استعفای BJP MP Birender سینگ. رای گیری برای تمام صندلی ها برنامه ریزی شده بود برای مارس 26.

پس از 37 نامزد انتخاب شدند unopposed و نامزدی مقالات TMC نامزد, West Bengal صندلی رد شد به دلایل فنی, نظر سنجی به 18 کرسی “چهار هر در گجرات و آندرا پرادش سه هر در راجستان و Madhya Pradesh, دو, در, Jharkhand و در مانیپور و مگالایا” در حال حاضر به علت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>