مرد مسن جهش به یک رودخانه در حماسه تصویری

یک مرد مسن کشیده کردن یک پرش عالی در یک ویروسی تصویری ساخت دور آنلاین.

Barstool ورزشی توییتی تصویری از یک مرد مسن تر در حال اجرا و پریدن از صخره به رودخانه است. نه تنها این فیلم عالی است, اما آن را کاملا خواهید بود در یکی از بهترین چیزهایی که شما می بینید در تمام طول روز. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

آن را به یک نگاه زیر. شما در حال رفتن به آن را دوست دارم. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

این نوع از انرژی همه ما باید در سال 2020 است. این شخص فقط پرتاب برای منطقه پایان در زندگی و من دوست دارم که ذهنیت است. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

جوان ترین بچه ها نمی خواهد که این جرات را که پرش. نه یک فرصت در جهنم است. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

نگاه کنید که چگونه باریک است که باز است! نه تنها که آن را بسیار دور و رها کردن آن تنها باعث افزایش ریسک. در عین حال این شخص نیست حتی دریغ. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

او فقط برای آن رفت. او را دیدم یک فرصت برای تبدیل شدن به یک افسانه و او آن را گرفت. چیزی که امریکا همه چیز در مورد.

غرفه به این سالمندان شخص بودن مطلق انسان است. این چیزی است که من می خواهم برای دیدن بیشتر از در ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im