زن و شوهر مسن می کند درب گاراژ آبجو چالش در حماسه تصویری

یک زن و شوهر مسن رفته ویروسی پس از حماسه آبجو چالش است.

درب گاراژ آبجو چالش اینترنت توسط طوفان گرفته شده در طول coronavirus انزوا. آن را فوق العاده ساده است. شما نوار باز آبجو به گاراژ درب آن را باز کنید و سپس نوشیدن آن را به عنوان آن می شود ریخت و بیش از سر خود را. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

این زن و شوهر مسن به آن بهترین شات خود را در حماسه مد در یک ویدیو ارسال شده توسط گروه نرم افزاری سپاهان ورزشی. من مطمئن هستم که آنها بسیار آبجو در دهان خود را, اما آن را بسیار عالی برای تماشای گشوده است.

این دقیقا همان نوع از مسائل ما نیاز به دیدن طول coronavirus بیماری همه گیر. فقط به دلیل یک ویروس به پایان رسیده معمول ما برای زندگی در زمان حال معنا نیست که ما مجبور به نشستن در اطراف و پوت.

درب گاراژ چالش است تنها یکی از بسیاری از مردم در حال نگه داشتن چیزهایی که نور در طی این بار تلاش.

روح نشان داد این زن و شوهر در این ویدئو فوق همان روح قرار داده است که مردان در ماه و ضرب و شتم ،

تا زمانی که ما در حال حاضر به نگه داشتن نوشیدن آبجو, خندان, خنده و داشتن یک زمان خوب پس ما نمی خواهد از دست دادن این جنگ علیه coronavirus.

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز کوچک ویدیو امیدوارم به همه شما چیزی برای خندیدن مورد. اگر آن را انجام داد و سپس در غرفه به این زن و شوهر برای نگه داشتن ما خندان در طول این جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im