هشت بیشتر coronavirus موارد ظهور از کراچی پاکستان افزایش تلفات به 13

کراچی: در یک روز هشت مورد از این رمان coronavirus پدید آمده از کراچی نشان داد سند وزارت بهداشت در دوشنبه ژئونیوز گزارش داد.

سلامت رسمی گفت که تعداد افرادی که قرارداد coronavirus در پاکستان افزایش یافته است به 14. یک بیمار با موفقیت بازیافت شده است و به خانه فرستاد. از این رو تعداد کل افرادی که مبتلا به این ویروس در پاکستان 13.

پنج نفر مبتلا به کروناویروس در پاکستان وارد از دوحه از طریق سوریه است. سه بيمار سوی دیگر در کراچی وارد از لندن از طریق دبی.

سند اطلاعات نصیر حسین شاه خواست عمومی به وحشت کرد و گفت که این کشور تا به حال به “صورت وضعیت با هم و بیرون آمدن از این بحران”. او گفت که تنها 2% مردم مبتلا به این ویروس فوت کرده است. او گفت که تنها افراد با سیستم ایمنی ضعیف بودند مستعد ابتلا به این بیماری است.

پیش از این وزارت بهداشت و درمان گزارش شده بود مورد پنجم coronavirus مورد در کراچی. فرد آلوده در بازگشت از دوحه, قطر در روز قبل از آن وزارت گفت که 53 ساله است و ساکن کراچی.

این مرد به همراه خانواده اش شده است و معطوف به یک مرکز قرنطینه وزارت اشاره کرد.

اولین کسی که قرارداد این رمان coronavirus در پاکستان هفته گذشته مرخص شد از بیمارستان در روز شنبه پس از بهبود به طور کامل از عفونت است.

مرد جوان که برای اولین بار بود coronavirus بیمار از کراچی و پاکستان فرستاده شد و بعد از دوره نقاهت به طور کامل از ویروس.

بیش از 3,800 که مردم در سراسر جهان از coronavirus و وجود بیش از 110,000 عفونت های, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im