سعید فطر جشن گرفته بودن در سراسر پاکستان امروز

عکس: فایل

سعید فطر جشن گرفته بودن در سراسر پاکستان با مذهبی تعصب و غیرت.

عید نماز ارائه شد در مساجد و بیش از 300 Eidgahs در تمام شهرستانها و شهرهای کشور است. ویژه نماز ارائه شد برای رفاه کشور در حالی که در خطبه علمای برجسته اهمیت و فلسفه از سعید فطر. در یک موقعیت نادر سعید فطر جشن گرفته بودن در همان روز در سراسر کشور است.

ویژه نماز نیز ارائه شد برای پیشرفت و آبادانی کشور و رفاه امت اسلامی.

با توجه به شیوع کروناویروس, مراقبت های ویژه گرفته شده است به مطمئن شوید که عید جماعت برگزار شد در مکان های باز مساجد و Eidgahs در تمام شهرها و شهرهای بزرگ در حالی که زیر سخت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه.

امنیتی بوده است افزایش در نقاط مختلف کشور از جمله پایتخت فدرال برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب در این مناسبت فرخنده.

در فدرال سرمایه اصلی عید جماعت برگزار شد و در مسجد فیصل که در آن بالای مقامات دولتی و سفرای کشورهای اسلامی ارائه عید نماز همراه با دیگران است.

رئیس جمهور و نخست وزیر گسترش عید تبریک

رئیس جمهور عارف Alvi است پیام خود به مناسبت عید خواست ملت برای حفظ پیوستن به اقدامات پیشگیرانه به تمام جهان بود که ویران شده توسط مرگبار COVID-19.

او گفت تمام ملت با همبستگی و اقدامات پیشگیرانه را در صورت بحرانی چالش coronavirus.

رئیس جمهور افزود که سعید فطر به حال اهمیت ویژه ای با توجه به ماه رمضان به عنوان روز منادی با جایزه برای انجام تعهدات مذهبی و تقویت روح صبر و همدردی.

“روز به ما می آموزد به اتخاذ تمام کسانی که ویژگی های بشریت فداکاری و صبر و شکیبایی به عنوان یک بخش دائمی از زندگی ما است که هموار کردن راه برای به دست آوردن نعمت های الهی,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور در ادامه گفت های شادی این, مقدس, مناسبت, روز به یاد آنها را نیز شامل نیازمند و مستحق مردم در این لذت را با توجه ویژه به این بخش از جامعه است.

نخست وزیر عمران خان در پیام خود تاکید بر این کشور توجه خاصی به گرفتاری های نیازمندان غفلت و پایین پیموده اقشار جامعه در حالی که رعایت این رویداد فرخنده سعید فطر با گسترش همه ممکن است حمایت و دلسوزی و مراقبت.

نخست وزیر همچنین تأکید بر رعایت اقدامات پیشگیرانه و دولت را ابداع دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مربوط به ویروس را با چنین رویکرد مردم می تواند صرفه جویی در زندگی خود و عزیزان و هموطنان.

Felicitating ملت و کل جهان اسلام او مشاهده کرد که آنها خوش شانس بودند آنهایی که برای برداشت برکات ماه رمضان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im