سعید فطر سال 2020 در پاکستان: ماه اندیش عید به مشاهده فردا


سعید فطر را جشن خواهد گرفت در این کشور فردا به عنوان Shawwal ماه بوده است اندیش رئیس مرکزی Ruet-e-Hilal کمیته مفتی Salah-ur-Rehman گفت: پس از یک جلسه طولانی مدت در کراچی.

این کمیته برگزار شد و در کراچی با مفتی Salah ur Rehman در صندلی در حالی که جلسات کمیته منطقهای نیز در محل مربوطه استانی ستاد.

او گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود پس از دریافت معتبر شهادت از بلوچستان چمن و پسنی مناطق.

در پاسخ به یک سوال در مورد فدرال وزیر علوم فواد چودری مفتی Salah خواستار آن شدند که نخست وزیر عمران خان باید او را متوقف کند از دخالت در مسائل دینی است.

او گفت که وزیر “هیچ واقعی قدرت” برای تصمیم گیری بر سر چنین مسائل و رد ادراک است که اعلام شده تحت هیچ گونه فشار از دولت است.

اینزاگی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در روز فواد گفته بود: “این Shawwal ماه متولد شد و در 22 مه در 10:30بعد از ظهر و قابل مشاهده خواهد بود بین 7.36 ساعت 8.15 ساعت امشب در Badin ٹھٹھہ و پسنی.”

عید در هند و بنگلادش روز دوشنبه

در همین حال مقامات در بنگلادش و هند اعلام کرده اند که سعید فطر را جشن خواهد گرفت در 25 مه (دوشنبه) به عنوان Shawwal ماه قابل رویت نیست امروز.

دهلی جاما شاهی امام در بیانیه ای گفت که ماه بود اندیش امروز و سعید فطر خوبی بود جشن در هند در روز دوشنبه ، او همچنین درخواست کرد تا مردم را به رعایت احتیاط و حفظ اجتماعی فاصله.

یک مقام ارشد بنگلادش مذهبی وزارت تایید کرد که Shawwal ماه شده است اندیش در کشور و برای اولین بار از Shawwal سقوط خواهد کرد در روز دوشنبه.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) را جشن می گیرند سعید فطر در روز یکشنبه به عنوان ماه بود اندیش در روز جمعه.

جده بر اساس Okaz مقاله گزارش که ماه-رویت کمیته گفته بود که شنبه, مارس 23 خواهد بود آخرین روز از ماه مبارک رمضان در حالی که سهشنبه, مارس 24 خواهد بود که برای اولین بار بعد از عید — Shawwal 1, 1441.

امارات متحده عربی نیز جشن عید فطر در روز یکشنبه به عنوان ماه-رویت کمیته راه اندازی شده توسط وزارت دادگستری اعلام کرد که ماه بود اندیش و Shawwal 1 می گیرند در سهشنبه, مارس 24.

این روزنامه همچنین گزارش داد که اندونزی و ترکیه و اندونزی و قطر نیز رعایت عید فطر در روز یکشنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de