Eid-ul-Adha, جشن در ادامه دومین روز طول COVID-19 همه گیر

Eid-ul-Adha, جشن در ادامه دومین روز طول COVID-19 همه گیر

Eid-ul-Adha, جشن همچنان در نوسان کامل در روز دوم به عنوان افراد اقدام به قربانی کردن حیوانات به عنوان بخشی از سنت حضرت ابراهیم (ع) و حضرت اسماعیل (ع) در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در تلاش برای حفظ موفقیت های بدست آمده شامل coronavirus همه گیر در کشور به دولت توصیه کرده است که توده های مردم به شدت مطابق با دستورالعمل های ایمنی در حالی که رعایت عید و مقامات شهرداری و دیگر ادارات مربوطه در سراسر کشور ساخته شده اند جامع ترتیبات برای پاکیزگی و مجموعه ای از offals.

مقامات بهداشتی صادر کرده است مفصل مشورتی در ماه جولای برای نماز عید و قربانی کردن حیوانات به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس. اما دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نقض شده در برخی از اماکن در طول عید نماز به عنوان بسیاری از مؤمنان دیده می شد نماز خواندن بدون ماسک و بغل کردن یکدیگر.

در ضمن روز اول عید-ul-Adha شد خطور ویژه نماز در مساجد برای رفاه امت پیشرفت و رفاه و امنیت کشور و همچنین اهمیت پیروی از سنت حضرت ابراهیم (ع).

رئیس جمهور دکتر عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان نیز خواست بر ملت به بیشتر اختصاص داده شده به علت Eid-ul Adha و کمک به فقرا و نیازمندان در میان همه گیر.

در پیام خود به ملت در عید-ul-Adha, رئیس جمهور Alvi گفت که “در حالی که جشن به مناسبت با روح فداکاری یکی نباید فراموش شایسته مردم”.

او روساي کل کشور و جهان اسلام و گفت که “قطعا این خوشحالی را به ارمغان خواهد آورد بسیاری از شادی و موفقیت در زندگی ما”.

در حالی که تبریک به ملت ایران به مناسبت عید سعید فطر-ul-Adha, PM, عمران خواست مردم به شدت به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) شامل گسترش coronavirus. باید وجود داشته باشد هیچ نیازی بازديد به عزیزان و مردم باید بیرون بروید اگر آن را لازم دانست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>