مصر میزبان تلویزیون ناودان برای مصاحبه ‘coronavirus’


مصر ایستگاه تلویزیون و میزبان خود را دریافت توپخانه ضد هوایی در رسانه های اجتماعی برای مصاحبه با یک مرد لباس coronavirus. کاربران اینترنت ناودان میزبان و کانال برای نمایش عدم حساسیت نسبت به کسانی که تحت تاثیر این رمان ویروس.

مصر میزبان Jaber Al Qarmuti خود را به تازگی راه اندازی شده جدید نشان می دهد: “آنچه که در مورد صحبت?” که پخش در مصر شبکه تلویزیونی الحیات مصاحبه یک مرد در لباس coronavirus. مصاحبه شونده بود که در لباس پوشیدن به عنوان coronavirus, پاسخ سوالات از طریق لینک ویدئو و اخراج این ویروس به عنوان “رسانه های اجتماعی صحبت کنید”.

“یک پسر که نمی خواهند برای رفتن به مدرسه خود را بگویید مادر او احساس می کند خسته و همکلاسی های خود را سرفه. در پاسخ به او بگویید او را از حق دور او تاج!” مرد گفت: به تصویر کشیدن این بیماری همه گیر.

وقتی پرسید که چگونه این ویروس می تواند مانع از ‘ویروس’ خواست مردم را به شستن دست های خود را به خوبی و نه لمس پلکان نرده زیادی است. “همچنین, آیا عطسه در چهره من!”

Qarmuti در دفاع از مصاحبه کرد و گفت که آن را یک عمل حرفه ای در حالی که برخی در رسانه های اجتماعی به نام او برای حساس بودن نسبت به عفونت و تاثیر آن را به حال به حال هزاران نفر در سراسر جهان است.

دولت مصر گرفته شده مختلف اقدامات احتیاطی در برابر ويروس جديد است که باعث وحشت و ترس در میان دولت ها در سراسر جهان است. ویروس نشات گرفته از مرطوب بازار در ووهان چین و باید به بیش از 117 کشور در سراسر جهان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im