‘فاحش” و “بی پروا’: سی ان ان بزرگ چین پیچ کردن بخشی از یک مقدار بیشتر موذی مشکل کارشناسان می گویند

سی ان ان دور از تنهایی وقتی که می آید به تقویت چینی, تبلیغ, اما آن را به بسیاری از نمونه های اخیر رسانه های آمریکایی کشیدن برای چین در چند ماه گذشته ،

این شبکه با تجربه تقریبا فوری واکنش مارس 13 هنگامی که آن را به چاپ یک داستان است که در آن منبع اصلی یک مطلب مطبوعاتی از مردم چین ارتش آزادی (PLA) است.

به وضوح اظهار داشت: سی ان ان مقاله, گزارش, چینی, نیروی دریایی “انجام داده است یک کار خیلی بهتر کنترل coronavirus از نیروی دریایی ایالات متحده” به سختی می تواند گفته شود جدا از PLA مطبوعاتی آن اشاره کرد. آن را تقریبا دقیق ماکت.

“یک کلمه وجود دارد برای هر کسی که طول می کشد تا کلمه از یک رژیم اقتدارگرا با رکورد دروغ می گوید آن است که آیا رئیس جمهور تهمت ستایش چین به وضوح ناقص پاسخ به کروناویروس و یا رسانه های ایالات متحده تکرار به وضوح ساختگی PLA صحبت امتیاز: احمق” پیتر خواننده یک استراتژیست و ارشد جدید امریکا گفت: روزانه تماس گیرنده.

Cadets from China's People's Liberation Army (PLA) Navy march in formation before a ceremony to mark Martyr's Day at Tiananmen Square in Beijing, Monday, Sept. 30, 2019. (Mark Schiefelbein - Pool/Getty Images)

دانشجویان از چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) نیروی دریایی مارس در شکل گیری و قبل از یک مراسم به مناسبت شهید روز در میدان تیان آن من در پکن دوشنبه, سپتامبر. 30, 2019. (علامت Schiefelbein – استخر/گتی ایماژ)

سی ان ان تبلیغ فشار بود “فوق العاده غیر مسئولانه” و “بی پروا,” Rebeccah بود در موسسه هادسون, اضافه شده. (مرتبط: در اینجا این است که چگونه رسانه ها, هل دادن, چینی, تبلیغات و صحبت کردن امتیاز)

“این است که اغراق می گویند که آن چینی است حزب کمونیست تبلیغات” بود گفت: این مقاله است. “در حالی که ما در وسط این همه گیر وجود دارد چند چیز در رفتن در همان زمان. یکی از آنها یک مبارزه برای وضوح و اطلاعات دقیق. و ما می دانیم که دولت چین است و هنوز هم انتشار اطلاعات نادرست و بنابراین برای رسانه های آمریکایی به دنبال هر چیزی که می آید از چین بسیار skeptically … بسیار غیر مسئولانه است.”

“منظور من از رسانه ها این است که به افشای آنچه که درست است و آنها بسیار بیش فعال در ساخت مطمئن شوید که آنها انجام این کار است. شما می توانید hypercritical دولت آمریکا اما پس از آن به نوبه خود در اطراف و به کپی و چسباندن چینی حزب کمونیست تبلیغات زمانی که ریسک بسیار بالا است فقط فوق العاده بی پروا و آن را شرم آور است.”

لیمان سنگ کمکی همکار در American Enterprise Institute (AEI) تکرار این نگرانی ها. او به سی ان ان تبلیغ فشار یک “اشتباه فاحش” است که “سیستماتیک از گسترده تر credulousness نسبت به تبلیغات کمونیستی در بسیاری از رسانه ها.”

سی ان ان قبلا رد نگرانی خروجی به سادگی تکرار تبلیغات از چین PLA تماس پست در سایت “به روز رسانی تنها از ما بین المللی سایت 24-7 داستان زنده.”

وجود ندارد و از این “به روز رسانی تنها” هستند و موارد متعددی از چین, دروغ گفتن, که آیا آن را سوال برانگیز coronavirus اعداد و یا گزارش ها نشان می دهد که آنها سعی در پنهان کردن این ویروس را از بین ببرند.

نیز نادیده گرفته شده است این واقعیت است که چین “رفته از راه خود را به پرداخت و یا سانسور به مردم می گویند که آنها یک کشور عادی” مایک گونزالس عضو ارشد بنیاد میراث اشاره کرد.

China's first domestically manufactured aircraft carrier, known only as "Type 001A", leaves port in the northeast city of Dalian early on May 13, 2018.(Photo by - / AFP) / China OUT via Getty Images)

چین برای اولین بار در داخل کشور تولید هواپیما حامل تنها به عنوان شناخته شده “نوع 001A” برگ بندر در شمال شرقی شهر دالیان در اوایل مارس 13 سال 2018 است.(عکس توسط – / AFP) / چین از طریق گتی ایماژ)

Gonzalez متهم CNN از “oikophobia” که از او به عنوان “نفرت یا ترس از کشور خود”. او اشاره کرد که بسیاری از روزنامه نگاران – نه فقط از سی ان ان – تصمیم گرفته اند “که مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید برای این جمهوری و این کار خود را به عنوان روزنامه نگاران به خلاص شدن از شر رئیس جمهور.”

“این کار خود را” گونزالس گفت: روزانه تماس گیرنده. “ما نمی توانیم هیچ چیز اعتماد چین می گوید. ما باید به درجه بالایی از شک و تردید.” (مرتبط: رسانه ای و بلاغت در “ووهان ویروس’ پژواک چینی تبلیغاتی)

“حقیقت این است که ما می دانیم که دقیقا هیچ اطلاعاتی در مورد اثر coronavirus در چینی. ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم بیمار در چین است. حتی اجرا است که به عنوان هر چند که ممکن است درست باشد یا حتی کسی نظر آن را در مجموع چینی افسانه بودن مشخص می شود به عنوان اگر آن را ممکن است در واقع توان واقعیت” بود گفت.

لیمان به نظر می رسد به توافق برسند و گفت که اگر چین “به معنی برای شما را به خواندن آن احتمالا درست نیست.” او افزود که این خبر گزارش شده است باید متمرکز چرا این کشور می داند که آمریکا نیروی دریایی اتحاد شیوع کروناویروس.

“آنچه در این خبر گزارش شده است باید است که به همین دلیل ما در مورد یک COVID شیوع در یک ناو هواپیما است که قهرمانانه ایالات متحده افسر [سابق سروان. برت Crozier] که در حال حاضر آلوده در COVID و در بیمارستان است او آگاهانه نمونه کار خود را به دفاع از مردان خود را از آنچه که می توانست منجر به کشته شدن یک زن و شوهر از ده ها تن از آنها را احتمالا” لیمان گفت.

لیمان که در حال حاضر در هنگ کنگ گفت که در چین “شما هرگز در مورد آنچه اتفاق افتاده است.” او گفت که اگر یک کاپیتان وجود دارد سعی “به چوب صورت خود را مرد … او فقط می خواهد ناپدید می شوند.”

“و چین می گویند” من تا به حال هرگز یک حامل شیوع.’ شما می خواهم فقط در تعجبم که چرا 50 کیسه های بدن آمد قایق در هر زمان.”

“ما نباید قبول تبلیغات که آنها لازم نیست که COVID در قایق خود را” با توجه به لیمان. “آنها احتمالا انجام دهد. آنها احتمالا ملوانان در حال مرگ است. آنها فقط دروغ گفتن در مورد آن.”

Navy crew members walks in front of the USS Blue Ridge at a wharf during a port call on April 20, 2019 in Hong Kong, China. (Anthony Kwan/Getty Images)

نیروی دریایی خدمه پیاده در جلوی ناو آبی ریج در یک بندرگاه در طول یک پورت در آوریل 20, 2019 در هنگ کنگ, چین. (آنتونی کوان/گتی ایماژ)

و در عین حال سی ان ان است که فقط نوک کوه یخ در اخبار نشریات است که باید اجازه چینی گزارش به جریان از طریق سازمان ملل متحد بررسی می شود. واشنگتن پست مثلا “اجرای کامل این صفحه op-eds, از, یکی از دولت چین رسانه های خبری تعدادی از بار” لیمان اشاره کرد.

نیویورک تایمز مجرم است بیش از حد اغلب اجازه می دهد مقامات چینی به فضا از طریق op-eds به فشار اطلاعات غلط است که قبلا افشا و خنثی. این اتفاق برای مثال در مارس 5 نظر قطعه توسط چین سفیر آمریکا Cui Tiankai است که ادعا کرد که این کشور “ارائه شده است به روز رسانی در مورد این بیماری در صورت مسئول است.”

“نگاه ما نیاز کشور به این باور است که رسانه های روزنامه نگاری صداقت” Gonzalez اشاره کرد. “رسانه ها ضروری است به دموکراسی اما اگر آمریکایی ها از دست دادن همه امید و اعتماد همه در رسانه ها این است که واقعا جای بد به در.”

رسانه ها را در برابر تمایل به چین کلمه ای است که قابل مقایسه با روسیه تبانی که بمباران انتشارات تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. بود با اشاره به این که رسانه های آمریکایی است “انجام همان چیزی است که بسیاری از روزنامه نگاران گفت: ساخته شده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات مشروع نیست.”

“شما رفتن به یکی دیگر از ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی رسانه های آمریکایی واقع در این مثال لفظ چینی تبلیغ و از آن کپی و چسباندن آن و قرار دادن آن در آمریکا, اخبار سازمان های’ مهر تایید بر روی آن. توزیع شده بود گفت: اگر چه او اشاره کرد که وجود “شده است برخی واقعا بزرگ گزارش.” این گزارش با این حال تا حد زیادی آمده از بازجویی چین ادعا می کند.

سی ان ان پاسخ نداد به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اما تبلیغات, قطعه باقی مانده است زندگی می کنند با وجود واکنش. (مرتبط: دولت چین در نهایت اذعان Underreporting Coronavirus موارد)

“یکی به گارد خود به شدت در برابر تبدیل شدن به یک فروشنده چینی تبلیغات” Gonzalez هشدار داد. “چینی ها آن است که خود وسواس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im