تلاش می شود ساخته شده به دو حقوقی مصاحبه از 30 دقیقه به Pinjra Tod عضو: Tihar می گوید HC

توسط PTI

دهلی نو: Tihar زندان گفته مقامات دادگاه عالی دهلی روز شنبه تلاش خواهد شد تا با ارائه یک Pinjra Tod گروه زن عضو دستگیر شده در پرونده مربوط به خشونت در شمال شرق دهلی نو در اوایل سال جاری حقوقی, مصاحبه با وکیل برای 30 دقیقه دو بار در هفته از طریق ویدئو کنفرانس.

مقامات زندان نیز گفت: آنها هیچ اعتراضی به Pinjra Tod (شکستن قفس) عضو گروه ناتاشا Narwal منابع کتاب از خارج ارائه مواد نیست infract هر یک از مقررات این زندان قوانین.

ارسالی ساخته شد دهلی توسط دولت ایستاده مشاور (کیفری) Rahul Mehra, نمایندگی Tihar مقامات زندان در پاسخ به Narwal درخواست که او ارائه کتاب ها و مواد خواندن برای تکمیل او M.

فیل نیز 30 دقیقه قانونی مصاحبه دو بار در هفته با وکیل او از طریق ویدئو کنفرانس.

Mehra مطمئن دادگاه که موضوع به تنظیمات که شاید لازم تلاش می شود ساخته شده برای دو ویدئو کنفرانس تجهیزات از 30 دقیقه برای Narwal.

به عنوان در هر زندان, دستی, یک undertrial مجاز است 10 دقیقه از حقوقی مصاحبه با او/ او وکیل دو بار در هفته.

با اشاره ارسالی از Tihar وکیل و شکایت از متهم حل و فصل شده است, عدالت, C هری شانکار گفت: “این دادخواهی به پایان رسیده است در شاد باشید. درخواست دفع است.”

دادگاه نیز قرار داده شده در ضبط آن قدردانی رویکرد پیشگیرانه از Mehra که به خوبی سزاوار وضعیت ایستاده ارشد مشاوره (کیفری).

وکیل فرستاده شده که او درگیر در یک مفصل تعامل با DG (زندان) و نگران مقامات زندان و تلاش برای اطمینان حاصل شود که شکایت است کاهش.

Narwal, تسلیم در Tihar زندان به همراه یکی دیگر از JNU دانشجویی و عضو گروه Devangana Kalitha دستگیر شد و توسط پلیس دهلی در مه 23 در ارتباط با اعتراض به تابعیت (متمم) قانون را در شمال شرق دهلی Jafrabad منطقه در ماه فوریه است.

در مه 24, آنها به قید وثیقه توسط دادگاه در این مورد اما لحظه بعد پلیس دهلی جرم شعبه منتقل شده بود یک نرم افزار به دنبال بازجویی از آنها و به طور رسمی بازداشت آنها در یک مورد جداگانه.

Narwal نیز دستگیر و در مورد سوم مربوط به نقش خود در شمال شرق دهلی خشونت مهم است.

مدافع Adit S Pujari ظاهر می شود برای Narwal ارسال شده که در آن زمان از ویدیو کنفرانس مقامات زندان نیز در حال حاضر علاوه بر این زن به دلیل که او قادر به برقراری ارتباط با او به درستی.

او گفت: به هر زندان, دستی که مقامات زندان می تواند در بینایی و شنوایی.

به این Mehra همراه با مدافع Chaitanya Gosain گفت: Narwal ارائه خواهد شد هدفون و مقامات زندان حاضر خواهد بود اما باقی خواهد ماند و در یک فاصله بصری.

روز دوشنبه از زندان به مقامات ارائه گزارش وضعیت در دادگاه گفت که چند خارجی زندانیان تبدیل شده بود خشونت در Tihar زندان در ژوئن 16 مجروح شدن 25 نفر از جمله 10 کارکنان که سعی در کنترل آنها است.

مقامات ثبت گزارش وضعیت در پاسخ به Narwal این اتهامات بود که یک “بزرگ مقیاس خشونت” در داخل Tihar زندان در ژوئن 16 و زندانیان ممنوع از تماس گرفتن با هر کسی از جمله از طریق ویدئو کنفرانس در خارج از زندان است.

حقوقی مصاحبه از زندانیان با وکلای خود را در فرد حالت تعلیق در آمد در دهلی زندان در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

درگیری های جمعی شکسته بود در شمال شرقی دهلی نو در فوریه 24 پس از خشونت بین قانون تابعیت حامیان و معترضان spiralled خارج از کنترل ترک حداقل 53 نفر کشته و حدود 200 نفر مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>