تلمبه درون چاهی به شنیدن درخواست به دنبال فیصل Vawda را رد صلاحیت در آگوست 4

تلمبه درون چاهی به شنیدن درخواست به دنبال فیصل Vawda را رد صلاحیت در اوت 4

کمیسیون انتخابات پاکستان (ECP) را در آگوست 4 شنیدن دادخواست به دنبال رد صلاحیت وزیر فدرال فیصل Vawda برای پنهان کردن خود را در دو ملیت در زمان 2018 انتخابات عمومی.

این تلمبه درون چاهی در آن منظور امروز هشدار داد که اگر طرفین در مورد انجام نشده ارسال و پاسخ خود را در جلسه بعدی آن را صدور حکم بر اساس رکورد به آن را مشاهده کنید. آن اضافه شده است که هر دو طرف در این مورد به نظر می رسد باید قبل از آن خود را و یا آنها باید خود را ارسال وکلا.

قبلا کمیسیون مستقل انتخابات تا به حال احضار وزیر در تاریخ 16 ژوئیه به اتهام پنهان کردن خود را در دو ملیت.

درخواست ثبت شده توسط مدافع قدیر خان Mandokhel و دیگران.

این تابعیت دوگانه مورد

Vawda برنده شده بود 2018 انتخابات از کراچی NA-249 حوزه.

در ماه ژانویه این سال یک گزارش تحقیقاتی منتشر شده توسط اخبار نشان داده بود که Vawda ممکن است مرتکب دروغ با دروغ اعلام در سوگند به تلمبه درون چاهی که او را نگه ندارد هر ملیت خارجی.

این گزارش نشان داده بود که Vawda به حال ما پاسپورت در زمان او ثبت نامزدی خود را مقالات در 11 ژوئن 2018. وزیر باقی مانده یک ملی آمریکا حتی در زمان موشکافی نامزدی خود را مقالات به پایان رسید.

دادگاه عالی پاکستان در گذشته قضاوت قاطعانه حکم داد که داوطلبانی که نگه داشتن دو ملیت قرار است به ارائه یک چشم پوشی گواهی تابعیت خارجی همراه با خود را از نامزدی مقالات.

همان داوری است که قبلا منجر به رد صلاحیت های مختلف قانونگذاران قابل توجه در میان آنها بودند PML-N سناتور Saadia عباسی و هارون اختر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>