اقتصادی و صنعتی به کار رزومه کاری در Madhya Pradesh از مارس 20

بیان اخبار سرویس

بوپال: بیست و هفت روز پس از مستند در سراسر کشور با توجه به گسترش سریع مرگبار رمان coronavirus فعالیت های اقتصادی خواهد شد و از روز دوشنبه در بخش هایی از, Madhya Pradesh که نیست گزارش COVID-19 مورد در تمام و یا نیست و گزارش هر تازه موارد است.

وزیر Shivraj سینگ Chouhan در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس وزارت امور خارجه اعلام کرد از سرگیری فعالیت های اقتصادی در این مناطق و مناطق که هر دو گزارش نشده است هر COVID-19 تا کنون موارد یا باید موجود گسترش عفونت از طریق فعال تلاش. تا کنون coronavirus موارد مثبت گزارش شده از 25 منطقه از دولت است.

CM با این حال افزود که Indore اوجائین و بوپال و برخی دیگر از منطقه قرمز ولسوالی که گزارش داده اند که بخش عمده ای از موارد و مرگ و میر نمی شود مجاز به رزومه های اقتصادی و یا فعالیت های صنعتی.

“فعالیت های اقتصادی و صنعتی خواهد شد از دوشنبه تحت سخت تسریع دولت مرکزی دستورالعمل. فعالیت های از جمله از سرگیری فعالیت های صنعتی و جاده و ساخت و ساز سدها و حوضچه های ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری علاوه بر کار تحت MGNREGA. اما همه که تابع تحت سخت تسریع ایمنی و اجتماعی فاصله دستورالعمل دولت مرکزی” Chouhan گفت.

نکته مهم سانتی متر تا به حال ملاقات با صنعتی و کسب و کار بدن در بوپال در روز شنبه بود که در آن تصمیم به اجازه از سرگیری فعالیت های صنعتی در غیر مهار مناطق همراه با چند تن از سواران.

CM همچنین مطمئن کشاورزان که تمام ربیع محصول از جمله گندم chana و خردل خواهد شد تهیه شده توسط دولت در MSP. “همچنین تصمیم گرفته شده است اجازه می دهد تا معامله گران به طور مستقیم تهیه ربیع تولید از کشاورزان در نرخ معقول از زمینه های خود را و یا حتی سازماندهی بازارهای محلی برای خرید تولید از هر ایجاد کرد. همچنین حدود 3000 تومان کرور روپیه تحت بيمه طرح واریز خواهد شد در حساب کشاورزان از ماه آینده در حالی که جنگل های تولید از قبایل را نیز تهیه شده توسط دولت در MSPs” اعلام کرد: Chouhan.

تاج جنگجو کارکنان دولت برای دریافت Karmavir مدال در روز استقلال

CM بیشتر اعلام کرد که همه تاج جنگجو کارکنان دولت از جمله پلیس و سلامت کارکنان بخش بهداشت و سایر کارکنان که در کنترل این بیماری اجرای قفل کردن مایع و مراقبت از بیماران خواهد بود با افتخار Karmavir مدال در روز استقلال.

لیستی از جمله رزمندگان شامل بازرس پلیس Devendra Chandravanshi که در یک ایندور بیمارستان در اوایل امروز پس از مبارزه با کروناویروس برای 18 روز. “علاوه بر ارج نهادن او با Karmavir مدال پس از مرگ, Rs 50 لاخ حق یا مزد اموزگار و فوق العاده بازنشستگی متضمن نفع کل حقوق و دستمزد خود باقی مانده دوره از خدمات ارائه خواهد شد به خانواده اش. او بیوه Sushma استخدام خواهد شد به عنوان زیر بازرس پلیس” اضافه شده Chouhan.

علاوه بر تمام بخش بهداشت و درمان کارکنان که در تماس نزدیک از COVID-19 مثبت بیماران یا باید خودشان تبدیل Coronavirus مثبت در حالی که خدمت به بیماران ارائه خواهد شد 10 ، 000 تومان ماهانه حق یا مزد اموزگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de