کمیسیون شکایات انتخاباتی می دهد سیگنال سبز به Rs1200bn coronavirus بسته امداد

فایل

اسلام آباد: اقتصادی کمیته هماهنگی (ECC) در روز دوشنبه را تایید Rs1200 میلیارد و اقتصادی بسته امداد به عنوان coronavirus همچنان به دندانه کسب و کار و چشم انداز اقتصادی در کشور است.

این Rs1200bn بسته امداد اعلام شد هفته گذشته توسط نخست وزیر عمران خان. این کمیسیون جلسه به ریاست مشاور نخست وزیر در امور مالی Dr Abdul حافظ شیخ. بسته شد با توجه به شکل نهایی پس از آن می تواند ارائه شده قبل از دولت برای تصویب هنگامی که آن را در دیدار فردا است.

با توجه به اطلاع رسانی های Rs100bn صندوق اضطراری راه اندازی شده است برای مقابله با تاثیر از این بیماری همه گیر. آن را نیز موافقت به ارائه 20.2 میلیون نفر Rs12,000 ماهانه به مدت چهار ماه از طریق Ehsaas Kifalat برنامه.

این بودجه پرداخت خواهد شد از طریق انگشت-چاپ توسط دو بانک های خصوصی. Rs72 میلیارد دلار ارائه خواهد شد از طریق بی نظیر درآمد پشتیبانی برنامه.

Rs200 میلیارد اختصاص داده شده است به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران. اداره فدرال درآمد شده است موظف به صدور Rs75bn در بازپرداخت مالیات.

به عنوان در هر بسته 2% مالیات بر واردات از پالس ملغی شده و خودداری نرخ مالیات بر ادویه جات ترشی جات خشک و شیر و نمک تامین شده است در 1.5% برای فروشگاه ابزار.

خودداری مالیات بر قند و حبوبات و گندم و تامین کنندگان نگه داشته شده است در 1.5%. به تصویب شورای Rs30bn برای صادرکنندگان نساجی به عنوان پرداخت وظیفه و اشکالاتی.

یک Rs6bn اعطای تصویب شد پاکستان برای راه آهن.

قبلا PM عمران بود در روز سه شنبه پرده برداری از یک کمک مالی بسته به ارزش حدود Rs1.2 تریلیون برای دفع تاثیر منفی coronavirus در کشور و اقتصاد است.

این بسته شامل یک کاهش در قیمت بنزین و گازوئیل و نفت سفید توسط Rs15 هر لیتر تصویب Rs3,000 ماهانه دستمزد روزانه دستمزد حقوق بگیران و یک بسته نجات برای صادرکنندگان و صنعتگران است.

“ما را در ارائه یک بسته امداد به لحن Rs1.2 تریلیون دلار آن را به عنوان ترکیب امداد مالیاتی ارائه شده از طریق لغو/کاهش مالیات بر حبوبات و روغن پالم” وزیر فدرال امور اقتصادی حماد الازهر گفته بود خبری که در مورد خواسته دقیق مالی تاثیر امداد بسته های اعلام شده توسط نخست وزیر.

این ساعت تا به حال نیز اعلام کرد تخصیص Rs50 میلیارد دلار برای خرید تجهیزات پزشکی. او افزود که کاهش مالیات در مواردی مانند در واردات پالس, روغن پالم و دیگران تا به حال تایید شده بیش از حد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net