پویایی دوجانبه و جهانی روابط نخواهد بود همان دوباره: کارشناسان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تشدید تنش ها در طول لاک این است که به احتمال زیاد بر جغرافیای سیاسی منطقه و همچنین جهان ،

“چین می داند که توازن قدرت در منطقه با عنوان در آن نفع و نیز آن است که یک صدای قوی در جغرافیای سیاسی جهان است. همچنین مطمئن است که به جز هند وجود دارد نه بسیاری از کشورها است که ایستادن به آن است. از این رو این رفتار در این شیوه است. اما در پی Covid-19 اخیر ماجراجویی در مرز آن را از دست میدهد. لیبرال دموکراسی تبدیل خواهد شد بیشتر آوازی در برابر چینی” BR دیپاک رئیس مرکز و جنوب آسیا مطالعات در JNU گفت.

روسیه بر اساس تحلیلگر سیاسی اندرو Korybko است از این نظر است که روابط دو جانبه را هرگز همان خواهد شد دوباره و چند جانبه سازمان است که در آن چین و هند هستند و بخشی نیز رسید.

همچنین بخوانید: اکشن چینی عمد – MEA

“این حادثه تقریبا قطعا شکل درک خود را از یک دیگر رفتن به جلو نتیجه این است که به احتمال زیاد هند تشدید آن” جامع جهانی همکاری استراتژیک با آمریکا به نقطه بالفعل محوری. در پاسخ چین خواهد بود انتظار می رود به پایین خود را در آن مشارکت استراتژیک با پاکستان پس از دو سهم همان تهدید ادراک از هند است. روسیه در عین حال تلاش خواهد کرد به “تعادل” بین آن دو آسیایی, شرکای اما مشکل انجام این کار از آنجا که هیچ یک از آنها درخواست خود را میانجیگری دیپلماتیک و به ظاهر ترجیح می دهند برای دیدن مسکو اقامت در خارج از این اختلاف از آنجا که آن را نمی خواهد به هر کدام از دو طرف خود را,” او گفت:.

مشاهدات مشابه تکرار شد Debasish Chaudhari موسسه چینی مطالعات. “ما را دیده اند, چینی, دیپلمات های بیشتر متکبر و اخراج جهان نظرات. با تنش ها در مرز افزایش واقعی خود را به جهان و آنها را به صورت پیامدهای,” او گفت:.

همچنین بخوانید: چین ادعا می کنند بیش از Galwan دره غیرقابل دفاع – MEA

کارشناسان احساس جدا از چین با هند و یا جهان خواهد بود نه کامل. “وجود دارد بسیاری از کشورهایی که رشد اقتصادی بستگی به چین است. از این رو de-جفت از هند از نقطه نظر باید استراتژیک است. آنها باید شناسایی بخش های که در آن آنها می خواهند به رابطه با چین,” او گفت:.

چین شده است و در پایان دریافت از انتقاد بیش از Covid-19 و اعتراض در هنگ کنگ. “امریکا می خواهد به تغییر جهانی عرضه زنجیره ای دور از چین و هند می تواند به راحتی به یک مقصد ایده آل برای شرکت ها برای re-دریایی عملیات خود را از مردم ایران به آمریکا,’ جدید متحد. انجام این کار نیز اضافه کنید مهم اقتصادی مکمل به همکاری نظامی خود را. این است که تمدید روند با توجه به آن ویژگی های پیچیدگی بنابراین آن را نمی خواهد انجام شده در آینده نزدیک اما می تواند سرعت بخشیدن به پس از آخرین هند-چین پس از برخورد امریکا علاقه در به تصویر کشیدن چین به عنوان یک کشور سرکش که تهاجمی در سیاست خارجی است که به خطر انداختن سرمایه گذاری خارجی” Korybko گفت.

جایگزین

ممکن است آن را دشوار برای کشورهای کوچکتر به ایستادن در برابر چینی هژمونی غرب قطعا به دنبال جایگزین گفت: بر اساس UK-سیاسی اکونومیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de