‘وظیفه اول می آید’: Uttarakhand پلیس به تعویق انداختن عروسی در میان coronavirus وظیفه

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهرادون: Sub-بازرس Shahida پروین را رفتار نتواند به هر اشاره از لغو مراسم عروسی خود را برنامه ریزی شده در مارس 5 سال 2020 در حالی که او در انجام وظیفه.

Unperturbed توسط این واقعیت است که او عروسی به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او در روال معمول وظیفه چک کردن هشدار از سوء ظن ورود و حضور در تماس و تماس پریشانی در مونی کی Reti ایستگاه پلیس در تهری منطقه Uttarakhand.

‘من عروسی می توانید صبر کنید. ملت و وظیفه اول در این ساعت. ما در جنگ با دشمن است که نامرئی و خطرناک است. من فقط انجام کمی من’ می گوید: 27-year-old پروین با یک بی لبخند.

عروسی او بود که solemnized با محمد شهيد از هریدور در خانه خود در شهر.

COVID-19 زنده | هند ‘تبدیل کردن’ نور برای نشان دادن همبستگی در مبارزه با کروناویروس

‘هر دو از خانواده های ما خوب هستند با این تصمیم. در این زمان در آن می خواهم به خطر انداختن زندگی می کند و در حال اجرا به دور از وظیفه ما گفت: نامزدش شهيد.

پروین پیوست Uttarakhand نیروی پلیس و سه سال به عنوان یک sub-بازرس بوده و انجام وظایف خود در این بخش پس از تکمیل آموزش خود را.

مردم و مقامات دولت اداره پلیس همه ستایش برای پلیس در وظیفه.

Ashok Kumar اضافی مدیر کل پلیس نظم و قانون گفت: “ما کل گروه در حال کار 24×7. پرسنل پلیس به دنبال پس از خانواده ما پدر و مادر در حالی که کار برای مردم است. پروین مجموعه ای است از یک معیار از قربانی.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>