‘دوگانه بی اثر و بی رحمانه”: ایران با نمایندگان مجلس تماس تحریم های چینی از حزب کمونیست مقامات

قانونگذاران جمهوری خواه در حال هل دادن برای تحریم مقامات حزب کمونیست چین بر چین “دوگانه بی اثر و بی رحمانه” در واکنش به شیوع کروناویروس.

نمایندگان جمهوریخواه ، جیم بانک ها از ایندیانا دن Crenshaw تگزاس و لنس Gooden تگزاس با ارسال نامه ای دوشنبه به دبیر مایک Pompeo و استیون Mnuchin پرسیدن که Magnitsky تحریم های تحمیل شود و در هفت چین حزب کمونیست مقامات.

این نامه را متهم به مقامات چینی از نقض حقوق بشر و همچنین غفلت و خصمانه رفتار کمک به بیماری همه گیر. (مرتبط: گزارش: چین تهدید به تحریم ما سیاستمداران برای انتقاد Coronavirus اطلاعات غلط)

“ما در نوشتن به شما امروز در مورد حزب کمونیست چین را دوگانه بی اثر و بی رحمانه پاسخ به شیوع COVID-19” در کنگره نوشت: در این نامه است. “ما اعتقاد داریم که اقدامات خود را نقض 2005 بین المللی سلامت در مقررات حقوق بشر و اصول اساسی عدالت و مسئولیت در روابط بین المللی است.”

حرکت در آمد و پس از گزارش منتشر شده توسط چین جهانی بار در 14 ماه مه که در آن unnamed تحلیلگران هشدار داد که چهار قانونگذاران ایالات متحده خواهد بود که در چین لیست تحریم, از جمله جمهوری خواه سنسور. جاش هالی از میسوری و تام پنبه از آرکانزاس است.

عضو منتخب دن Crenshaw (R-TX) رای برای خانه رهبر اکثریت کوین مک کارتی (R-CA) در اولین جلسه 116 کنگره در کنگره ژانویه 03, 2019 در واشنگتن, DC. (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

این گزارش همچنین مشخص شده تعدادی از دیگر جمهوری خواهان نیز که انتقاد چین از سوء مدیریت coronavirus اطلاعات از جمله Crenshaw, بانک ها و Gooden.

“چینی رژیم باز تهدید به دخالت در انتخابات آمریکا فقط آخرین بسیاری از تهاجمی و خصمانه اقدامات” بانک ها گفت: در یک بیانیه ارائه شده به the Daily Caller, اخبار بنیاد. “این است که از جان گذشته برای جلوگیری از مسئولیت پس از آن واگردانی به جان تاکتیک. من نه تعجب و نه مرعوب — من را تشویق کرد.”

اعلام این مقامات حزب کمونیست چین است که یک “حس مشترک گام و در اصل قصد Magnitsky قانون — مجازات کسانی که انجام فاحش نقض حقوق بشر و بهره مندی از فساد” Crenshaw گفت: در یک بیانیه ارائه شده به DCNF. (مرتبط:تایید: چین تحت فشار که برابر اعلام Coronavirus اورژانس بهداشت جهانی)

“بر خلاف CCP را تهدید به تحریم من و دیگر اعضای کنگره ما یک پا برای ایستادن روی,” Crenshaw اضافه شده است. “رژیم کمونیستی پنهان اطلاعات حیاتی و اجازه این بیماری همه گیر به گسترش است که هزینه های بی شماری در آمریکا زندگی و معیشت. در حال حاضر از آن زمان برای آنها را به صورت عواقب.”

این مقامات هستند “به طور مستقیم مسئول کم اهمیت جلوه دادن ویروس و سرکوب صدای کسانی که زنگ زد آلارم” Gooden گفت.

“چنین فاحش نقض حقوق بشر جهانی هستند دقیقا همان نوع از چیزی که ما باید با استفاده از این قدرت به آدرس,” او اضافه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im