با توجه به محض اطمینان بیش از حد من قرارداد coronavirus: ماهاراشترا وزیر Jitendra Awhad

توسط PTI

بمبئی: ماهاراشترا وزیر و ارشد NCP رهبر Jitendra Awhad روز دوشنبه گفت او قراردادی رمان coronavirus عفونت با توجه به “اعتماد بیش از حد”.

Awhad MLA استناد از Mumbra-Kausa رفته بود به احتیاطی قرنطینه در مارس 13 پس از برخی از کارکنان امنیتی آزمایش مثبت برای ویروس خود را مراجعه به یک بیمارستان خصوصی در آوریل 19, جایی که او تشخیص داده شد با عفونت چند روز بعد.

Awhad, که گفت که او از قبل موجود بیماریها مانند فشار خون و دیابت مرخص شد و پس از بازیابی در مارس 10.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“این بود که با توجه به محض اطمینان بیش از حد من قرارداد coronavirus عفونت است. دوره بین مارس 23 و 26 مهم ترین در زندگی من است. خانواده من اطلاع داده شد که وجود دارد کمی شانس من بقا. من بسیار می ترسم برای من زندگی است. من صرف هر لحظه به فکر مرگ و زندگی,” او گفت: news channel.

او گفت که او تا به حال حتی نوشته شده توجه داشته باشید در حالی که در بخش ICU که اظهار داشت که تمام اموال خود را داده بود به دخترش در مورد چیزی اتفاق افتاده است به او.

“این بیماری به من متوجه است که من شده اند بسیار بی پروا در مورد سلامت و شیوه زندگی است. من تا به حال به طور کامل فراموش کرده است زندگی خارج از سیاست است. در حال حاضر, من می دانم زندگی من باید منظم تر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de