ملیت دوگانه PM مشاوران: FM قرشی می گوید: هر دولت نیاز به تخصص فنی

اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: همه دولت ها نیاز به تخصص فنی و گنجاندن ویژگی های کارشناسان با انتخاب افراد منجر به “تعادل سالم”.

“باید بپذیریم که این عمل [اعلام دارایی و دو ملیت جزئیات از اعضای کابینه] یک اقدام بی سابقه یک” وزن وزیر امور خارجه در حالی که اظهار نظر در ادامه بحث پیرامون دو ملیت SAPMs و مشاورین در روز دوشنبه در Geo پاکستان.

قریشی گفت که دولت قبلی نیست اطمینان حاصل شود که اعضای کابینه دارایی شد ساخته شده است. او اعتبار نخست وزیر عمران خان با حرکت به اعضای کابینه’ اعلام دارایی های خود را و گفت که این کمک خواهد کرد در شفافیت و برگزاری آنها را پاسخگو باشد.

وزیر امور خارجه گفت که قانون اساسی روشن بود که دو ملیت دارندگان نمی تواند تبدیل به اعضای پارلمان. “آنها نه می تواند تبدیل به اعضای مجلس سنا و شورای ملی,” او گفت:. “روشن است که در قانون اساسی است. اما آنها نه از ممنوع با فرض اینکه هر اداره دیگر.”

در پاسخ به یک سوال در مورد تضاد منافع از جمله اعضای قریشی گفت که PTI سیاست روشن بود ، “این است که اتصال بر روی هر کس به هر چیزی است که به درک که یک فرد استفاده می شود دولت برای منافع شخصی و یا مالی, رشد,” او توضیح داد.

در پاسخ به سوال که آیا قانون باید یکسان برای انتخاب و غیر از اعضای منتخب در برگزاری تابعیت دوگانه وزیر خارجه گفت که هر دو مورد نیاز در دولت “برای حمله به یک تعادل سالم”.

“انتخاب اعضای [خود] ارزش. آنها نمایندگان مردم اما هر دولت منتخب نیاز به تخصص,” او گفت:. “قانون اساسی می دهد فضا برای نخست وزیر به معرفی چهار مشاوران که فن های تخصص.”

FM قریشی گفت که مردم در گذشته تا به حال با استفاده از همان فضای مجاز در قانون اساسی و PM عمران در حال انجام همان. “شما باید به یک تعادل” او گفت:, و اضافه کرد که نخست وزیر تا به حال مجموعه ای بی سابقه عنوان مثال با درخواست خود و اعضای کابینه به اعلام دارایی های خود و اینکه آیا آنها برگزار شد ملیت دوگانه یا نه.

در پاسخ به سوالی درباره این که آیا نخست وزیر را بپرسید اعضای کابینه را به اجازه خود دیگر ملیت, FM قریشی گفت که جلسه کابینه برگزار خواهد شد در روز سه شنبه و نخست وزیر می تواند نشانی از ملیت دوگانه’ موضوع بیشتر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>