DRI توقیف طلا به ارزش Rs 7 کرور قاچاق به هند از میانمار شش متهم برگزار شد

توسط PTI

دهلی نو: مقامات اداره درآمد هوش (DRI) کشف و ضبط کرده اند طلا به ارزش Rs 7 کرور روپیه قاچاق به هند از میانمار در عملیات های جداگانه در سه متحده با توجه به بیانیه رسمی صادر شده در روز جمعه.

شش نفر نیز دستگیر شده اند در طول عملیات انجام شده توسط DRI مقامات روز سه شنبه آن را گفت.

“همه کشف و ضبط خارجی-منبع میله های طلا شده بود قاچاق به هند از میانمار بودند و در حال انجام به دهلی نو توسط مسافران سفر در اتوبوس از طریق Guwahati Siliguri و پتنه” بیانیه صادر شده توسط درا را در دهلی منطقهای واحد گفت.

میله های طلا داشت که پنهان شده است در خصوص حفره ساخته شده در این دسته از پرسه زن کیسه های انجام شده توسط مسافران و همچنین در داخل لباس/کمربند دور کمر پوشیده شده توسط آنها را گفت.

“در میان COVID های حامل قاچاق طلا با استفاده از مسیر اتوبوس با فرض استوار است که با توجه به COVID وجود خواهد داشت کمتر چک en مسیر” DRI گفت.

دادن جزئیات از موارد کاوشگر آژانس گفت: دو نفر زن و ره در جور تلفات پلازا در نزدیکی دهلی نو است که می شد با اتوبوس از گواتی از طریق Siliguri و Patna.

مقامات بهبود در اطراف 4.98 کیلوگرم قاچاق شمش طلا از آنها بیانیه ای گفت:.

دو مسافر دیگر شد ره توسط مقامات در Siliguri (بنگال غربی) ایستگاه اتوبوس هنگامی که آنها سوار بر اتوبوس عازم پتنا و تصرف خود را از در اختیار داشتن 30 قاچاق خارجی-منبع میله های طلا مجموعا به وزن 4.98 کیلوگرم آن گفت.

در بیهار را مظفرپور دو نفر که وارد شده بود در پتنا با اتوبوس از گواتی (از طریق Siliguri) بودند ره توسط مقامات.

در مجموع 24 میله های طلا با وزن 3.98 کیلوگرم کشف و ضبط شد از آنها DRI گفت.

“در این عملیات هماهنگ حدود 14 کیلوگرم قاچاق شمش طلا کشف و ضبط شد که ارزش بازار حدود Rs 7 کرور” آن گفت:.

مقامات گفت: تمام شش متهم کرد که در حال بومی اوتار پرادش و راجستان دستگیر شده اند در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>