دراپ طول می کشد اقدامات برای اطمینان از در دسترس بودن remdesivir برای COVID-19 بيمار

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا. عکس: فایل

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا روز یکشنبه گفت: مواد مخدر سازمان تنظیم مقررات و پاکستان (دراپ) است در نظر گرفتن تمام مراحل برای اطمینان از در دسترس بودن remdesivir برای coronavirus بیماران.

“دراپ صادر کرده است واردات و ثبت نامه به تولید کنندگان برای اطمینان از در دسترس بودن remdesivir برای coronavirus بیماران به ویژه در شرایط اضطراری”میرزا گفت.

او افزود که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به تازگی تایید شده استفاده از remdesivir برای درمان coronavirus.

در نظر داشتن قارچ تعداد ویروس, مبتلا, بیماران, در, کشور, میرزا اعلام کرد که قانونی است و مجوز صادر شده برای دو واردکنندگان و 14 محلی تولید کنندگان.

در همین حال یک سخنگوی مواد مخدر سازمان تنظیم مقررات گفت که این دارو تنها می تواند توسط بیماران مبتلا به یک وضعیت بحرانی و بیش از حد مناسب با نسخه های بهداشت حرفه ای.

“تحت این شرایط با توجه به تزریق در دسترس خواهد بود در بیمارستان های خاص و موسسات به جای باز کردن بازار” سخنگوی گفت. محلی تولید شده اند از کارگردانی به شدت نظارت بالینی استفاده از remdesivir.”

سخنگوی اضافه شده ملی فرماندهی و کنترل مرکز (NOCC) همراه با دراپ در نظر گرفته شده استفاده از remdesivir پس از آمریکا و ژاپن و انگلستان و اروپا تایید استفاده از مواد مخدر پس از انجام موفقیت آمیز آزمایشات است.

این سخنگو افزود جلسات اضطراری ثبت نام هیئت مدیره و کمیته قیمت گذاری دارو نیز نامیده شده است در روزهای آینده برای اطمینان از در دسترس بودن تزریق و پیشنهاد قیمت گذاری دارو به کابینه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر