درام در راجستان مجمع بیش از کوتا مرگ و میر نوزادان CM مداخله به عنوان MLAs دریافت ‘خطرناکی’

بیان اخبار سرویس

جیپور: اخیر مرگ و میر نوزادان در یک بیمارستان دولتی در کتا باعث سرکش صحنه در راجستان مجمع در روز چهارشنبه. با توجه به ضعیف انجام MLAs از هر دو مخالف و حزب حاکم بلندگو CP جوشی با بیان قبر ناامیدی و اظهار داشت که “او احساس می کند تحت ستم.” بلندگو و اندوه بیش از رفتار MLAs در نهایت وزیر Ashok Gehlot دخالت و تلاش برای آوردن برخی از سفارش به خانه رسیدگی است.

مشکل آغاز شد و در طول ساعت سوال که این موضوع از کوتا مرگ و میر نوزادان آمد. مخالفت اعضای آمد به خوبی از خانه و شروع به شعار سال اخیر مرگ و میر کودکان در کتا را JK Lon بیمارستان. آنها اعتراض کردند که وزیر بهداشت Raghu Sharma شروع به دادن آمار و ارقام مرگ و میر نوزادان در طول قبلی BJP دولت تصدی. به زودی برخی از کنگره MLAs نیز دست تکان دادند روزنامه بریده نشان دادن “عدم” از وزیر بهداشت سابق راجندرا Rathore که در حال حاضر معاون رهبر اپوزیسیون در مجلس است.

به عنوان سخنران به نام سوال بعدی کنگره MLA از چریش-ka-Thana Suresh مودی رفت و به مخالفت با نیمکت با یک قطع است که ربوده شد و پاره های BJP MLA Vasudev Devnani. مخالفت MLAs سپس با هجوم به خانه و شروع به شعار دهند. BJP عضو Ashok Lahoti در زمان تکه پاره ش انداخت و آنها را به سمت خزانه نیمکت.

آنها تنها بازگشت به کرسی های خود را هنگامی که سوال ساعت به پایان رسید. رهبر مخالفان Gulabchand Kataria مطرح و دوباره تأکید کرد که راه کنگره MLA آمد threateningly نزدیک به یک اپوزیسیون MLA را در چاه خانه, آن می تواند روزی منجر به تحولات ناخوشایند است که ممکن است خراب مجمع شهرت. سخنران C P Joshi به زودی با ابراز تیز ناامیدی بیش از رفتار MLAs.

هنگامی که سخنران انتقاد کنگره MLA برای راه رفتن به مخالفان نیمکت وزیر امور پارلمانی Shanti Dhariwal گفت: BJP اعضا نیز باید گفت که با پاره شدن کاغذ بود و نه مطلوب. سخنران Joshi سپس گفت که او احساس دردناک با رفتار هر دو طرف و اظهار داشت: “من نه سعی کنید به ظلم و ستم حاکم اعضای حزب و نه مخالفت MLAs. به جای من است که احساس ستم.”

وزیر Ashok Gehlot شد و در نهایت مجبور به دخالت در گرم رسیدگی و اظهار داشت که این مایه تاسف بود که سخنران به حال برای به اشتراک گذاشتن خود را در غم و اندوه بیش از رفتار MLAs. او گفت: اختلاف نظر با مخالفت MLAs خوش بود اما ادب و حرمت مجلس باید حفظ شود توسط هر کس. او همچنین اطمینان داد همکاری های در حال اجرا خانه.

این اولین بار نیست که سخنران جوشی ساخته شده است عمومی ناامیدی خود را در متمرد رفتار MLAs داخل خانه. اما با توجه قبر او سخنان امید آن است که MLAs در راجستان مونتاژ خواهد شد الهام گرفته برای بهبود رفتار خود در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر