کشیدن چین به دیوان بین المللی دادگستری برای راه انداختن زیستی-جنگ آروناچال MLA خواستار مرکز

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک سیاستمدار ارشد از آروناچال پرادش خواسته است تا این مرکز به یک فایل مورد جنگ بیولوژیکی در برابر چین و درخواست جبران خسارت.

در نامه خود خطاب به خارجی وزیر امور S. Jaishankar, Ninong رینگ نوشته است “دولت هند باید فایل مورد در مجامع بین المللی از جمله دیوان بین المللی دادگستری در مقابل چین برای راه انداختن جنگ زیستی و درخواست جبران خسارت به میزان 22 میلیارد دلار است.”

Ninong رینگ MLA استناد از Pasighat غرب این اتحادیه با وزیر امور اقلیت در کنگره دولت است.

Ninong رینگ در نامه خود خواسته است به ایران تلاش با حمایت از کشورهای دیگر است. هند باید متحد با دیگر کشورها در این و همچنین خواهان تحقیقات بین المللی در ووهان coronavirus در چین برای اطمینان از ایمنی از آیندگان از هر گونه حوادث نوشت: آقای رینگ.

رسانه های قابل اعتماد گزارش ها نشان می دهد که چین به راه انداخته است زیستی-جنگ برنامه ووهان Coronavirus قرار داده و صلح جهانی و امنیت در بزرگترین تهدید. کل جهان تحت مستند در حال حاضر و آن هم پاشیده است که اقتصاد جهانی از جمله کشور ما او بیشتر نوشت.

در دو صفحه نامه politican برشمرده مختلف نگرانی مردم از دولت مربوط به چین است. “به عنوان یک نماینده از آروناچال پرادش و منطقه شمال شرقی هند, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از نگرانی های مردم مربوط به چین است. دولت ما اشکال بین المللی در مرز با چین است و به طور مداوم تحت تهدید و ترس از اعمال بد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>