Dr. Strange 2 Casting Rumors about Nicholas Cage، Werewolf و Fantastic 4 معرفی

[ad_1]

شایعات انتخاب بازیگران برای Dr. Strange 2: مدت‌هاست که شایعات و گزارش‌های کاملاً دیوانه‌کننده‌ای در مورد دکتر استرنج 2 منتشر شده است. دکتر استرنج در ذهن طرفداران است و این ممکن است با شایعاتی که از تابستان گذشته مارول این عنوان را اعلام کرد در سراسر اینترنت پخش شده است، روشن شود. این فیلم اولین اقدام ترسناک استودیو خواهد بود و مولتی‌ورس را بی‌سابقه مورد بررسی قرار می‌دهد.

همه چیز از زمانی شروع شد که یک گزارشگر هالیوود قسمتی را پخش کرد که در مورد تکرارهای دکتر استرنج در چند جهان جنون بحث می کرد. یادآوری می کنیم که البته Multiverse of Madness بازسازی های گسترده ای می کند. این بسیار دیوانه کننده است که باعث نگرانی بسیاری از طرفداران در مورد کیفیت فیلم و گزارش های اولیه استناد شده توسط برخی افراد دیگر می شود که سازندگان به تازگی شخصیت های کوتاه و هیجان انگیز زیادی را به فیلم اضافه کرده اند. به نظر می رسد دکتر استرنج 2 نمی تواند پس از اکران فیلم اول کمی استراحت کند.

عاقبت به تکان دادن ادامه داد. پس از تجربیات فراوان، حالا خود ستاره فیلم دکتر استرنج یک آپدیت ناراحت کننده برای فیلم خودش ارائه کرد که هیچ داستان و شخصیت واقعی ندارد. طرفداران این خبر را از طریق تریبون مارک مارون که خود دکتر استرنج در آن حضور داشت، باخبر شدند. از او در مورد جنون در Multiverse of Madness پرسیده شد که طرفداران چه انتظاری دارند و دقیقاً فیلم به چه سمتی می رود.

پوستری برای یکی از طرفداران دکتر استرنج 2
اعتبار: مارول

سپس کامبربچ پاسخ داد که چیزهای زیادی در آن اتفاق می افتد. او سپس احتمال وجود شخصیتی در فیلم را مطرح کرد. این موضوع شک و تردیدهای زیادی را در بین بینندگان در مورد بازگشت او به این فرنچایز ایجاد کرد. طرفداران در تعجب هستند که آیا او واقعاً یک شخصیت واقعا عالی خواهد داشت یا اینکه آیا اتفاق غیرعادی رخ خواهد داد. اما باید بگویم که این اولین بار نیست که چنین چیزی دارند. اگرچه جنگ داخلی فیلمی درباره کاپیتان آمریکا در واقعیت است، اما فیلمی درباره انتقام جویان است و ما نمی توانیم این واقعیت را انکار کنیم.

دکتر استرنج 2 بازیگری و ضبط مجدد شایعات

دکتر استرنج در مولتی ورژن جنون یا به تکرار می رود چون کل فیلم اتفاقات فاجعه بار زیادی دارد یا سازندگان باید صحنه هایی را که به دلیل محدودیت ها نتوانستند زودتر به پایان برسانند. دلیل دیگر ممکن است این باشد که سازندگان مجبور به فیلمبرداری یک سری کمئو هستند. دکتر استرنج Multiverse of Madness (Doctor Strange 2) طبق شایعات باید شامل نیکلاس کیج یا احتمالاً نسخه‌ای از روح سوار، تام کروز در نقش مرد آهنی، امیلی بلانت در نقش بلک ویدو، هیو جکمن در نقش گرگینه، پاتریک استوارت در نقش پروفسور باشد. X، کریس ایوانز در نقش انسان مشعل و دیگران.

شایعات بازیگری دکتر استرنج 2

شایعات حاکی از آن است که جرد لتو احتمالاً در نقش موربیوس ظاهر می شود، در حالی که سوفیا دی مارتینو احتمالاً در نقش سیلوی ظاهر می شود و همچنین تام هیدلستون در نقش لوکی. این حدود نیمی از شایعات بازیگری است که طرفداران انتظار حضور در آنجا را دارند. طرفداران تا حد زیادی بر این باورند که این بازسازی های گسترده برای فیلم های اپیزودیک و برای برنامه ریزی برای امکان پذیر ساختن آن ساخته شده اند. اینکه بعد از توقف اول و دوم یا الان یا در حین ساخت فیلمی دیگر توانسته اند در عکس ها و عکس های اولیه معمولی کمئو بزنند. صادقانه بگویم، این می تواند هر چیزی باشد، زیرا به نظر می رسد در نحوه حرکت تولیدات و بازیگران چیزها سیال وجود دارد.

بر اساس برخی شایعات، بازیگران زیادی در این پروژه حضور داشتند. اگرچه سازندگان هیچ یک از این شایعات را تایید نکرده اند، اما بسیاری از منابع ادعا می کنند که مالاچی کربی آماده حضور در نقش وودو در فیلم است. برخی از خودی ها می گویند مارول آماده است تا اما واتسون و کیلین مورفی را برای برخی از نقش های مهم در این فیلم انتخاب کند. دکتر استرنج 2. برخی شایعات حتی ادعا می کنند که سازندگان می خواهند هری پاتر ستاره ای برای بازی در نقش کلیا، در حالی که مورفی می تواند کابوس را به تصویر بکشد. در کمیک ها، کلیا علاقه عاشقانه ای به استرنج دارد و خود یک جادوگر قدرتمند است، در حالی که کابوس دشمن دیرینه شخصیت کامبربچ است و ممکن است شرور اصلی باشد.

چه اتفاقی می تواند در Marvel’s Next بیفتد؟

از طرفداران بسیار انتظار می رود دکتر استرنج در Multiverse of Madness که واقعاً مهمترین فیلم این فرنچایز خواهد بود. یکی از دلایل اصلی مهم بودن این فیلم این است که ارتباط مستقیمی با هر دو خواهد داشت WandaVision و لوکی رئیس مارول کوین فیگی قبلاً همین را روشن کرده است. احتمالاً این مبنای ساخت دنباله‌ی Strange باشد، در حالی که داستان دومی ممکن است با عواقب فیلم روبرو شود.

کار روی فیلمی درباره دکتر استرنج با سم ریمی در بخشی از دفتر و سپس کار روی فیلمی درباره مرد عنکبوتی با جان واتس و آلفرد مولینا در نقش داک اوک در اتاقی دیگر کاملاً سورئال است. این بخش گیج کننده ای از 10 سال گذشته زندگی من بود.

Doctor Strange Multiverse of Madness یا Doctor Strange 2 مسئول آغاز گفتگو بین سینما و پلتفرم استریم خواهد بود. اگر طرفداران در حفظ داستان های درهم تنیده در هر دو پلتفرم خوب باشند، مجموعه بی پایانی از نمایش های تلویزیونی و فیلم ها می توانند از این روند پیروی کنند. با این حال، این تنها راهی نیست که فیلم باید تحت تأثیر قرار بگیرد، زیرا هنوز انتظارات زیادی وجود دارد.

دکتر استرنج ۲

دلیل دیگر اعلامیه اخیر مارول است که شخصیت های خاص از Fantastic Four به تیم ملحق شوید. با توجه به این واقعیت که پاتریک استوارت اخیراً با کوین فیگی درباره پروفسور خاویر ملاقات کرد، ممکن است چیز جدیدی وجود داشته باشد که بینندگان بتوانند ببینند. اگر این شایعات صحت داشته باشد، ادامه دارد دکتر استرنج می تواند کاتالیز کند تشکیل یک تیم جدید از ابرقهرمانان در حالی که راه را برای X-Men و Fantastic Four هموار می کند. واقعیت دیگری که فیلم را بسیار مهم می کند، احتمالا رفتن به مرحله بعدی در تکامل MCU است.

این فیلم چیزی را به طرفداران نشان می دهد که طرفداران حتی نمی توانند تصور کنند. احتمالاً کاوش در بسیاری از جهان‌ها و جهان‌های موازی، که بر اساس حال و گذشته متفاوت عمل می‌کنند، رایگان خواهد بود. جالب خواهد بود!!! اینطور نیست؟

دکتر استرنج در چندجهانی از جنون تیزر

https://www.youtube.com/watch?v=Rt_UqUm38BI

با آمدن به این فیلم به عنوان یک رویداد متقاطع، برخی شایعات حاکی از آن است که دنباله آن ادامه خواهد داشت دکتر استرنج شامل چند تصویر از ابرقهرمانان از خطوط زمانی متناوب خواهد بود. حتی گزارش هایی وجود دارد که دکتر استرنج ادامه داد احتمالاً دنباله ای برای آن خواهد بود مرد عنکبوتی 3. این نشانه ها به این واقعیت اشاره دارد که دکتر استرنج 2 احتمالا می تواند یک رویداد متقاطع در سبک انتقام جویان باشد. نشانه دیگری که نشان می دهد دکتر استرنج 2 ممکن است کراس اوور بعدی در MCU باشد، مصاحبه اخیر با کامبربچ بود.

شخصیت های تایید شده

این بازیگر با The Concordia Forum در یک پنل ظاهر شد، اما در تریلر خود دوربین را به جای صورتش روی سقف قرار داد که باعث شد طرفداران هم همین باور را داشته باشند. شایعه دیگری در مورد مارول اخیراً از یک خودی منتشر شد. گزارش ها این را می گویند دکتر استرنج در چند جهان جنون حتی شامل شخصیت هایی از ابدی. نشت احتمالی دیگری که حکایت از ادامه دارد دکتر استرنج یک رویداد متقاطع در سبک انتقام‌جویان از هنر مفهومی است که برای ساخت اسباب‌بازی‌های بر اساس فیلم استفاده می‌شود. او برای وونگ (بندیکت وونگ)، موردو (چیوتل اجیوفور)، آمریکا چاوز (هوچیتل گومز)، جادوگر اسکارلت (الیزابت اولسون) و البته دکتر استرنج هنر دارد.

برخی از این شایعات ممکن است درست باشد و طرفداران خواهان واقعی بودن بسیاری از آنها باشند. این فیلم در ماه مه 2022 اکران خواهد شد و حقایق و شایعات پنهان زیادی را که در اینترنت ظاهر می شود را فاش می کند. بار دیگر، طرفداران منتظر ورود به دنباله بسیار ماجراجویانه فیلم با تعداد زیادی شخصیت جدید در تابلو هستند. علاوه بر این، طرفداران احتمالاً چیزهای جدیدی را خواهند دید که هرگز تصور نمی کردند.

ما یک ناشر خبر مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید، به Pateron کمک کنید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma