دکتر میرزا می پرسد رهبران جهان برای تلاش جمعی در برابر coronavirus گسترش


دستیار ویژه به ساعت بر سلامت دکتر ظفر میرزا خواست به صورت هماهنگ به خوبی برنامه ریزی شده و تلاش جمعی در سطح جهانی به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دکتر میرزا این اظهارات را در حالی که پرداختن به 734rd آنلاین جلسه مجمع بهداشت جهانی در ژنو با توجه به یک رادیو پاکستان گزارش.

در طول جلسه گفت که وحدت از بالاترین اهمیت برای مقابله با این بیماری همه گیر و به سهولت به سلامت سیستم ها و کشورها در سراسر جهان است.

او گفت که در حال رشد وجود دارد خواستار توسعه تجهیزات واکسن و تشخیص عیب برای COVID-19 که آن هم به راحتی در دسترس همه است.

این SAPM اشاره کرد که پاکستان نسبتا پایین اعداد از سراسر جهان و نیز در مقایسه با رسمی بینی با وجود اینکه در میان بالا 10 پرجمعیت ترین کشور جهان است.

میرزا گفت که با وجود نسبتا پایین شماره های دولت است نه از خود راضی و گرفتن هر اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش این disese.

مستقل پروب به آژانس سلامت سازمان ملل متحد پاسخ

سازمان بهداشت جهانی کشورهای عضو توافق کردند که امروز به مستقل پروب به آژانس سازمان ملل متحد را coronavirus واکنش آمریکا به انتقاد نصب شده بر دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

کشورهای در که سالانه مجمع برگزار شد و تقریبا برای اولین بار به تصویب یک قطعنامه با اجماع اصرار یک پاسخ مشترک به بحران است.

این قطعنامه که توسط اتحادیه اروپا خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده به بیش از 4.8 میلیون نفر کشته و بیش از 318,000.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اواخر دوشنبه به جلو و ایالات متحده از این که آن را متهم به botching جهانی coronavirus پاسخ و یک “عروسک خیمه شب بازی از چین”.

در حالی که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه با استقبال از فراخوان برای بررسی او اصرار وجود دارد بدون نیاز دراماتیک تعمیرات اساسی سازمان است.

آنچه جامعه جهانی نیاز به انجام, او گفت:, این است که برای “تقویت پیاده سازی و سرمایه گذاری در سیستم ها و سازمان های آن است — از جمله چه کسی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im