Dr Kafeel خان عموی مادر کشته در اوتار پرادش

توسط PTI

گوراکپور: مادری عمو دکتر Kafeel خان بود که اخیرا بازداشت شده به اتهام ساخت التهابی اظهارات طول anti-کا تظاهرات بود به ضرب گلوله در مقابل خانه اش در Bankatichak در Rajghat منطقه, اینجا, پلیس گفت:.

Dr Nusratullah Warsi با نام مستعار دادا (55) یک ملک فروشنده به ضرب گلوله کشته شد مرده در شب شنبه و در حدود 10:45 pm و یک شاه در برابر دو نفر ثبت شده در این ارتباط در یک شکایت کتبی از اعضای خانواده خود را.

به گفته پلیس به نظر می رسد یک مورد قتل با توجه به پول و ملک و اختلاف آنها در جستجو برای هر دو متهم کرده است.

Dr Kafeel خان معلق دکتر گوراکپور BRD کالج پزشکی بود که در ماه گذشته بازداشت و تحت اتهام دادن گفتار تحریک آمیز در اعتراض به کا و NRC در دانشگاه اسلامی علیگر و بعدها به اتهام امنیت ملی عمل می کنند.

Warsi در شنبه شب رفته بود به وکیل سراج طارق را چند متر دورتر از خانه خود و بازگشت به خانه با پای پیاده که یک مرد را به ضرب گلوله در سرش به قتل او را در نقطه ای.

“در شکایت کتبی از اعضای خانواده مورد قتل در برابر یک Imammuddin و آنیل Sonkar ثبت شده است و پلیس آغاز پروب است و جستجو برای هر دو متهم کرده است.

پلیس ملاقات زنان در خانه است و بازجویی از آنها” دایره افسر VP Singh گفت.

پریما نظر می رسد به یک مورد از اموال و پول اختلاف او گفت: سه تیم شده اند تشکیل شده برای بررسی پرونده است و به زودی این متهم گرفتار خواهد شد.

Dr Kafeel خان در ماه گذشته مطرح دلهره در بمبئی دادگاه در مورد کشته شدن در یک “برخورد” توسط اوتار پرادش پلیس پس از این ادعا که او تا به حال شده است “دروغ” دخیل در این پرونده ،

Paediatrician آمده بود به محل موردتوجه وتماشای عموم در سال 2017 زمانی که اختلاف شکست پس از مرگ بیش از 60 کودک در کمتر از یک هفته در BRD کالج پزشکی در گوراکپور در اوتار پرادش که در آن او نوشته شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>