دکتر Fauci Bobblehead را افزایش می دهد $100K برای Coronavirus ماسک

ملی Bobblehead سالن از شهرت اعلام کرد صبح روز چهارشنبه که خط جدید خود را از دکتر Fauci bobbleheads مطرح 100.000 دلار برای coronavirus ماسک.

جدید bobblehead به فروش می رسد در کمتر از یک هفته با توجه به آزادی مطبوعات ارسال شده توسط ملی bobblehead سالن از شهرت.

Bobblehead ایجاد شد به افتخار دکتر Fauci و همچنین اهدای پول به انجمن بیمارستان های آمریکا 100 میلیون ماسک را به چالش بکشد. (مرتبط: ملی Bobblehead سالن از شهرت جلوه دکتر Fauci Bobblehead)

از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ملی Bobblehead سالن از شهرت فیل Sklar گفت: روزانه تماس گیرنده است که یکی از دلایل آنها را انتخاب دکتر Fauci برای خود bobblehead بود “او یکی از معدود افراد مردم اعتماد.”

Sklar گفت که تا کنون مردم از تمام پنجاه ایالت و همچنین بیش از یک دوجین کشور خریداری bobblehead.

وقتی پرسید که آیا آنها برنامه ریزی را بیشتر coronavirus مربوط bobbleheads Sklar گفت: “برخی از فرمانداران وجود دارد که انجام دادیم یک کار بزرگ” و همچنین “دیگر اعضای نیروی کار است.”

Sklar امیدوار به نگه داشتن در ارسال کمک های مالی به 100 میلیون ماسک چالش و انجمن بیمارستان های آمریکا در طول بیماری همه گیر.

100 میلیون ماسک چالش راه تولید کنندگان و بیمارستان ها و افراد به کمک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مشتریان می توانند خرید دکتر Fauci bobblehead در سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر دکتر Fauci کالا مانند دونات, جوراب و پیراهن. (مرتبط: دونات, تی شرت, لیوان و بیشتر موارد با دکتر Fauci چهره بر روی آن در حال فروش از همه جا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im