Dr. Anthony Fauci دریافت جزئیات امنیتی میان تهدیدات

Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز دریافت جزئیات امنیتی.

یک منبع آشنا با این وضعیت تایید به تپه که Fauci داده شد جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدید. ماهیت نگرانی های شامل “تهدید به عنوان ناخوشایند ارتباطات از حرارت تحسین” واشنگتن پست گزارش با استناد به منابع در داخل وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دادگستری.

“Fauci نیست به طور مستقیم پاسخ پرسید که این تپه در روز چهارشنبه نشست خبری اگر او می خواهم داده های اضافی حفاظت تعویق انداختن این سوال به وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل” را نوشت هیل برت ساموئلز. “دومین فرد آشنا با این وضعیت گفت: امنیت بیشتر شد و مورد بحث در ماه گذشته و به احتمال زیاد اجرا شده در روزهای اخیر.”

“او نمی نیاز به امنیت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان موضوع مطرح شد چهارشنبه. “همه او را دوست دارد. علاوه بر این که آنها می تواند در مشکل بزرگ اگر آنها تا به حال به او حمله کردند.”

HHS وزیر الکس آذر شده است به طور فزاینده ای نگران Fauci ایمنی در میان خود رشد, مشخصات ملی پست در گزارش خود در بخش گزارش “خواسته ایالات متحده مارشال خدمات به deputize یک گروه از عوامل در دفتر HHS بازرس کل برای ارائه خدمات محافظ برای دکتر, با توجه به رسمی با آگاهی از درخواست است.”

WASHINGTON, DC - MARCH 25: U.S. President Donald Trump, joined by members of the Coronavirus Task Force, National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Anthony Fauci and Vice President Mike Pence, speaks during a briefing on the coronavirus pandemic, in the press briefing room of the White House on March 25, 2020 in Washington, DC. The United States Senate continues to work on a $2 trillion aide package to combat the health and economic effects of the COVID-19 pandemic. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

واشنگتن, DC – مارس 25: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست توسط اعضای Coronavirus نیروی کار(عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

یک پزشک و درمان با بیش از پنجاه سال مراقبت های بهداشتی حرفه ای Fauci به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) از سال 1984 و شنود گذاشته شد, در ماه ژانویه از سوی رئیس جمهور برای تبدیل شدن به یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار. (مرتبط: “من حدس می زنم ما به انجام آن’: دکتر Fauci توضیح می دهد لحظه ای که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اجتماعی فاصله قیمومیت)

پس از آن مشخصات خود را سر به فلک کشید تا به سطح ملی مشهور به عنوان آمریکایی ها در برخورد با, اجتماعی و سلامت اقتصادی انشعابات این ویروس گسترش یافته است. Fauci به تازگی به نام تلاش برای مقابله با هر دو سلامت عمومی و اقتصادی مربوط به یک “عمل تعادل ظریف” که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “است که در تلاش برای گرفتن حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>