در نقطه ژانویه 23 منظور صادر شده از مخابرات بدون وزیر, وزیر امور دفتر, رضایت: منابع

توسط PTI

دهلی نو: منظور از وزارت ارتباطات که خواسته بود بدون هیچ اجباری اقدام علیه شرکت های مخابراتی متخلف در قانونی حق عضویت پرداخت صادر شد بدون رضایت مخابرات وزیر راوی شانکار پراساد و نقطه, منشی, منابع گفت.

دولت اقدامات جدی از نظر ماده و دقیق عمل در نظر گرفته شده در برابر کسانی که گناه منابع گفت.

یک مقام ارشد دولت ضروری برای توسعه گفت: ژانویه 23 سفارش صادر شده توسط نقطه بدون رضایت وزیر مخابرات یا نقطه ،

روز جمعه مخابرات بخش خارج از آن جهت است که خواسته بدون هیچ اجباری اقدام علیه شرکت های مخابراتی متخلف در قانونی حق عضویت پرداخت پس از دادگاه عالی در زمان یک دیدگاه قوی از عدم رعایت آن سفارش.

روز جمعه به نقطه نیز به کارگردانی زمینه دفاتر را به “فوری اقدام لازم” در انطباق با اکتبر قضاوت دیوان عالی کشور است.

جهت نقطه می گوید قبلی خود را به ترتیب به تاریخ 23 ژانویه 2020 “می ایستد خارج با اثر فوری”.

“آن را کارگردانی را فوری اقدام لازم در انطباق با حکم مورخ 24 اکتبر 2019 دیوان عالی کشور گفت:” منظور تازه صادر شده توسط نقطه به زودی پس از دادگاه راس آن مشاهدات در روز جمعه.

واحد خبر فوری حرکت در آمد و پس از دیوان عالی کشور روز جمعه به کارگردانی و مدیریت مدیران و مدیران telcos و شرکت های دیگر به توضیح دهد که چرا تحقیر عمل بود نه علیه آنها گرفته شده برای عدم رعایت آن سفارش به پرداخت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) از Rs 1.47 لاخ کرور به نقطه.

گرفتن قوی داشته باشید از این عدم رعایت آن سفارش یک نیمکت دادگستری آرون Mishra, عدالت, S Abdul Nazeer و عدالت M R شاه ابراز غم و اندوه بیش از منظور تصویب در نقطه میز افسر ماندن اثر آن حکم در AGR مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر