“آیا شما جرات می تواند تقلب در حال حاضر!’: دن Richard Shaw و Geraldo ریورا تجارت Barbs بیش از Rayshard بروکس

فاکس نیوز خبرنگار Geraldo ریورا و سابق عامل سرویس مخفی دن richard shaw کردم به گرم و ارز دوشنبه بیش از Rayshard بروکس.

بروکس که در توسط آتلانتا افسران پلیس پس از او در برابر بازداشت و در زمان یک تیزر را برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات — که یکی از آنها به اوج خود رسید در یک آتش سوزی که نابود وندی رستوران که در آن بروکس کشته شد.

Richard shaw, که تا به حال نیز در خدمت به عنوان یک افسر اداره پلیس شهر نیویورک استدلال در “Hannity” که بروکس’ مرگ بود قطعا غم انگیز اما نه استفاده غیر قانونی از زور. ریورا به شدت مخالفت و بحث سرعت تفویض به دو مرد صحبت کردن بیش از هر یک از دیگر. (مربوط به: ‘فاجعه بار قضاوت خطا’: دن richard shaw هشدار تظاهر به سعی نقض کاخ سفید)

تماشا کنید:

Richard shaw راه می رفت از طریق دنباله ای از حوادث اشاره کرد که بروکس در برابر بازداشت و با تلاش ماموران در نهایت گرفتن یک تیزر از یکی از آنها. او سپس شروع به اجرای دور, دوره بازگشت در آنچه به نظر می رسد تلاش برای آتش تیزر در افسران.

“هنگامی که کسی به شما دزدکی حرکت و چوب آنچه به نظر می رسد مانند یک سلاح در صورت خود را از سه به چهار پا دور منظورم این است که چه فرد معقول و منطقی نمی خواهد پاسخ به دفاع از زندگی خود را? این یک سوال ساده” richard shaw گفت.

ریورا شروع با ساده ارزیابی: “شما هرگز شلیک یک پسر در پشت است.” (مربوط به: ‘وقاحت” در مینیاپولیس: Geraldo متهم به تظاهر کنندگان جایگزین جورج فلوید با “تجاوز به عنف از سوم حوزه’)

او در ادامه به استدلال می کنند که چون آنها می دانستند که بروکس مست بود در این زمان آنها باید به سادگی اجازه دهید او را اجرا ظاهر می شود به این صورت که او نمی خواهد آن را بسیار دور است.

“شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد! شما هیچ نظری ندارم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد! شما هرگز یک پلیس” richard shaw قطع شود. “هیچ هیچ

“توقف با حمله شخصی دن. همین را بگویم که من نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد” ریورا ضرب گلوله کشته است. “من چشم دارند.”

“شما هرگز راه می رفت یک پا پست و یا درگیر در یک پا و پیگیری در تمام عمر خود را. آیا شما جرات می تواند تقلب در حال حاضر” richard shaw نگه داشتم.

ریورا قطع و سپس گفت که او تا به حال رشد با پلیس بود و حتی انجام یک برنامه خاص به نام “سیاه و آبی” استدلال “‘سیاه پوستان و سفید و آبی’! من به ویژه می باشد. من گزارش های ویژه. من آویزان با پلیس است. من با پلیس است. من قرار بود از طریق قانون مدرسه توسط پلیس. من می دانم که پلیس به عنوان به خوبی به عنوان شما انجام دهد.”

این دو در ادامه به بحث بیش از هر یک از دیگر قبل از میزبان Sean Hannity شروع به پریدن کرد به بستن بخش. “من به شکستن آن. من برای پایان دادن به این” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de