نگران نباشید! انجمن اولیا و مربیان می گوید پاکستان ‘کافی ظرفیت اینترنت’ برای COVID-19 مستند

AFP/Files/کریم صاحب

اسلام آباد: پاکستان مقامات مخابرات (PTA) در روز پنج شنبه گفت که این کشور تا به حال “کافی ظرفیت اینترنت” برای COVID-19 مستند پس از استفاده از اینترنت افزایش 15% بیش از یک هفته مردم بیشتر در خانه ماند.

پاکستان مقامات مخابرات (PTA) گفت: “خالص افزایش در حدود 15% در استفاده از اینترنت شاهد بود از هفته گذشته” — بر اساس اطلاعات از اپراتورهای مخابراتی — به عنوان ملت دعوا coronavirus.

“افزایش مشاهده شده با توجه به افزایش فعالیت های آنلاین با موسسات آموزشی و کسب و کار و, کار از خانه” سیاست های اتخاذ شده توسط افراد و سازمان ها ،

“وجود دارد کافی است در اینترنت ظرفیت موجود در کشور برای دیدار با خواسته های رو به رشد آینده” به آن اضافه شده است. “انجمن اولیا و مربیان شده است از نزدیک نظارت بر استفاده از اینترنت, الگوهای, بنابراین به عنوان برای اطمینان حاصل شود که سریع و کارآمد خدمات مخابراتی باقی می ماند در دسترس مصرف کنندگان در این زمان دشوار است.”

13 میلیون پیام در یک روز

انجمن اولیا و مربیان و بیشتر به ذکر است که شرکت های تلفن همراه را “فرستاده 13 میلیون پیام های آگاهی درباره #Coronavirus را به مشترکین خود امروز” در زبان های مختلف.

“پس از 19 ماه مارس بیش از 366 میلیون آگاهی از پیام های فرستاده شده در انجمن اولیا و مربیان جهت در فارسی به اردو سندی, پنجابی بلوچی & پشتو” در آن ذکر شده است.

به طور جداگانه به آن گفت: coronavirus آگاهی پیام که جای سنتی تن بود که در آن دستورات به اپراتورهای تلفن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>