آیا استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers قبل از روشنایی شمع یا diyas در مارس 5: دولت

توسط PTI

دهلی نو: دولت در روز شنبه هشدار داد مردم در برابر استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers قبل از روشنایی شمع یا diyas روز یکشنبه به عنوان آنها در حال اشتعال.

ارتش نیز درخواست تجدید نظر مشابه و گفت: استفاده از صابون برای شستن دست.

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه تا به حال از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا به نوبه خود بر روی تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در ساعت 9 در مارس 5 برای نمایش در این کشور “جمعی حل و فصل” به شکست این رمان coronavirus.

در یک پیام ویدئویی از بیش از 11 دقیقه مودی نیز خواسته مردم برای حفظ “lakshman rekha” اجتماعی فاصله با ماندن در داخل خانه و هم در گروه در طول ورزش.

“لطفا خودداری از استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers فردا قبل از روشنایی شمع یا diyas” K S Dhatwalia اصلی مدیر کل PIB گفت: در یک کنفرانس رسانه های.

اضافی اداره کل اطلاعات عمومی (ADG-PI) گفت: “در 5 آوریل 20, اجازه دهید ما مراقب باشید در حالی که روشنایی diyas یا شمع.

استفاده از صابون برای شستن دست های خود و نه بر اساس الکل عفونی قبل از روشنایی.

ما با هم مبارزه خواهد کرد COVID-19,” مودی گفته بود هنگامی که مردم در همه جا نور لامپ diyas و یا صفحه نمایش چراغ قوه از تلفن های همراه خود را در درب خانه خود و یا بالکن پس از خاموش کردن چراغ در آن ظهور خواهد کرد در این “ابرقدرت” از روشنایی است که “همه ما مبارزه با جمعی حل و فصل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>