‘انتظار نداریم که ما را به انجام آن’: دموکرات میشیگان کلانتر را اجرا نمی کند Whitmer را مستند سفارشات

دموکراتیک کلانتر در یکی از میشیگان پرجمعیت ترین شهرستانهای استان اعلام کرد که گروه او نیست و نمی خواهد اجرای دولت تحمیل مستند اقدامات در برابر کسب و کار و یا شهروندان است.

ظاهر می شود جمعه محبوب پادکست “بدون کارشناسی, اخبار ساعت” Genesee County Sheriff کریس سوانسون گفت: میزبان چارلی LeDuff که در حالی که او می داند که مجریان قانون نیست و قانون نیز وجود دارد برخی از اندازه گیری اختیار درگیر است.

“Are you gonna be اجرای این فراموش-نمی-باز کردن سفارشات” LeDuff خواسته با اشاره به مستند سفارشات اعمال شده توسط دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

LANSING, MICHIGAN - MAY 14: Demonstrators hold a rally in front of the Michigan state capital building to protest the governor's stay-at-home order on May 14, 2020 in Lansing, Michigan. Governor Gretchen Whitmer imposed the order to curtail the spread of the coronavirus COVID-19. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

و لانسینگ, میشیگان – MAY 14: تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ایالت میشیگان ساختمان سرمایه در اعتراض به فرماندار اقامت در خانه سفارش در مارس 14 سال 2020 در لانسینگ میشیگان. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

“شما می دانید که مردم را به بحث در مورد قانون اساسی در تمامیت آن است که تفکیک قوا و کلانتر است که قوه مجریه از این جدایی” سوانسون گفت. “ما اجرای قوانین با اختیار به یاد داشته باشید که.”

“شعبه قضایی تعیین می کند اگر هر چه ما در حال اجرای ساخته شده توسط قانونگذاران است … آنها چه نوشت, قانون اساسی,” او ادامه داد. “این خطرناک است برای افسران پلیس برای تعیین چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است.”

این Genesee County sheriff اشاره به محدود کردن سرعت به عنوان یک مثال از چیزی که او نمی باید قدرت آشکارا مردم را به “رفتن به عنوان سریع به عنوان شما می خواهید.”

“من می توانم که نمی,” او گفت:. “اما آنچه که من می توانید انجام دهید این است که می گویند,” i’m not gonna پارک اتومبیل وجود دارد و کشش بیش از همه که رفتن بیش از 1.’ بنابراین به من بگویید این برای من مردم … کسب و کار سمت آنها در حال مرگ … ما حمله نمی شود یک کسب و کار است. ما نه بسته یک کسب و کار. ما در حال کشیدن بیش از مردم است. ما در حال نوشتن بلیط و انتظار نداریم که ما را به انجام آن است.”

“در حال حاضر که اخبار” LeDuff گفت. (مرتبط: Tim Scott باعث می شود خود را در مورد چرا ‘سرکوب’ میشیگان مستند اقدامات در اشتباه هستند)

گفتگو رخ می دهد در حدود 28-29 دقیقه علامت پادکست که همچنین پخش از طریق Facebook.

در حالی که چند روستایی میشیگان کلانترها ابراز مشابه احساسات سوانسون وابستگی حزبی و وضعیت را به عنوان کلانتر یکی از ایالت پرجمعیت ترین شهرستان با بخشداری در حزب دموکرات تحت سلطه سنگ چخماق بود به خصوص قابل توجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de