نیست ما را وادار به استقرار ارتش: ماهاراشترا معاون سانتی متر Ajit Pawar در مستند نقض

توسط سرپرستان

بمبئی: مصرف استرن در نظر بسیاری از مردم هنوز هم sauntering در جاده ها با وجود یک دولت و کشور مستند, Maharashtra معاون وزیر Ajit Pawar در روز پنج شنبه اشاره کرد که او نمی خواهد درنگ به استقرار ارتش برای کنترل ازدحام تهدید.

“در ایالات متحده آمریکا برای به اجرا درآوردن این مستند گرفته اند کمک ارتش ایالات متحده. نیست ما را وادار به انجام همان. این خواهد بود که مسئولیت خود را” Pawar هشدار داد.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

Pawar اظهارات آمد و پس از گزارش مردم گیر کردن تو بازی افزایش در شیر, وانت, یک پلیس به شدت مجروح و پس از یک موتورسوار سوار مستقیما به او برای جلوگیری از متوقف شدن در Vasai (پلقر) حمله به پلیس در امریکا, فعالان, همه, هند, Majlis-e-Ittehadul Mumineen در پزشکان و کارگران در ملگن بیمارستان و حوادث دیگر.

Pawar را تهدید محجبه در خلال بحث و گفتگو با دیگر وزرا و مقامات بالا در میان گزارش از چگونه تعداد زیادی از مردم به سادگی قدم زدن به بیرون از خانه های خود در طول حکومت نظامی و مستند دوره با آشکار حمله به پزشکان و پیراپزشکی کارگران و حتی پلیس.

“هر گونه حمله و یا موانع باعث به افراد درگیر در فعالیت های مربوط به ضد coronavirus اقدامات را نمی توان تحمل و دقیق اقدام خواهد شد در برابر آنها” Pawar روشن ساخته است.

در همان زمان او مطمئن است که وجود دارد سهام به اندازه کافی از شیر و میوه ها و سبزیجات داروهای foodgrains سوخت و دیگر اقلام ضروری از زندگی روزمره است.

“با این حال جمعیت هنوز شاهد در بازار است که یک ماده از نگرانی جدی است. من دستور مقامات اقدام به ارائه ملزومات به مردم در درب خانه خود و یا در جامعه خود را دروازه ای برای جلوگیری از آنها را از بیرون رفتن. این شده است با موفقیت اجرا در برمتی و وای شهرهای” Pawar اضافه شده است.

علاوه بر این وی از سازمانهای اجتماعی غیر دولتی و داوطلب به جلو آمده و مراقبت از شهروندان ارشد, دانش آموزان, زاغه نشينان و بی خانمان فقیر در محلات با ارائه آنها را با مواد غذایی و سایر موارد مورد نیاز در زمینه های بشردوستانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im